Kradzież stulecia w wykonaniu rycerzy ortalionu. Zwinęli puste pudełka, są pośmiewiskiem internetu

Dwóch złodziei, którzy ukradli z lubińskiej księgarni stos pudełek po grach, stało się pośmiewiskiem internetu
Dwóch złodziei, którzy ukradli z lubińskiej księgarni stos pudełek po grach, stało się pośmiewiskiem internetu Facebook.com/KSIEGARNIASWISTAK/
Co za dzbany – tak najczęściej internauci komentują wyczyn młodych złodziei w dresach, którzy z lubińskiego sklepu ukradli 57 gier na konsole. A przynajmniej taki mieli zamiar, bo podczas brawurowej akcji zwinęli 57 pudełek po gry – bez płyt w środku.


O zuchwałej kradzieży informuje sieć tanich księgarni Świstak. Do wydarzenia doszło w Lubinie, w centrum handlowym przy markecie Auchan. Księgarnia donosi o całej sprawie na swoim fanpage'u naFacebooku, publikując przy okazji zdjęcia złodziei, zarejestrowane kamerą przemysłową.

Kradzież opakowań gier na konsole
Okazuje się, że dwaj młodzi złodzieje, z grupy społecznej określanej jako rycerze ortalionu, wynieśli ze sklepu puste opakowania po grach na konsole. Prawdopodobnie myśleli, że w środku są płyty – zostali jednak z kartonem plastikowych pudełek.

Złodzieje uwaga !!! Dzisiaj w Auchan Lubin chłopaki dokonali w Świstaku kradzieży życia Ukradli nam 57szt opakowań...

Opublikowany przez Świstak Książki Sobota, 8 grudnia 2018
Sklep apeluje do nich i ich znajomych o wskazanie miejsca, gdzie wyrzucili opakowania. Jeśli je odzyska, obiecuje wycofać zarzuty.

Komentujący wskazują jednak, że kradzież jest ścigana z urzędu i złodzieje tak czy siak mają na głowie śledczych. Dzięki ich wizerunkom uwiecznionym na nagraniu, identyfikacja nie powinna być dla policji przesadnie skomplikowana.

Mimo, że upublicznianie wizerunków złodziei jest prawnie bardzo wątpliwe, decyduje się na to coraz więcej sklepów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.