Nie masz jeszcze prezentów na święta? Nowa usługa Allegro dla spóźnialskich

To ostatnia możliwość zrobienia zakupów przez internet i odebrania ich przed Świętami
To ostatnia możliwość zrobienia zakupów przez internet i odebrania ich przed Świętami Fot. naTemat
Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami" – nowy projekt Allegro może być ostatnią szansą na zrobienie zakupów pod choinkę przez internet. Ale w kuriera musisz zabawić się samodzielnie, bo do Wigilii żaden nie zdąży do ciebie obrócić.


Jak działa usługa "Jeszcze zdążysz" od Allegro?
Specjalne narzędzie dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Allegro wskaże produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta. To pierwsza taka akcja odbiorów lokalnych w okresie świątecznym zorganizowana przez firmę.

– Dzięki akcji “Jeszcze zdążysz” wielu Polaków, pomimo że Święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy. E-zakupy dają znacznie większe korzyści niż kupowanie w tradycyjny sposób. Niższe ceny, ogromny wybór i wygoda to przewagi nie do przecenienia – mówi Francois Nuyts, CEO Allegro.

Prezenty na Allegro - co jest dostępne?
W akcji "Jeszcze zdążysz" będzie dostępnych ok. 25 milionów ofert z odbiorem osobistym. Można je znaleźć na dwa sposoby. Objęte akcją produkty będą oznaczone specjalną ikoną "Odbiór osobisty przed Świętami". Można także użyć specjalnej wyszukiwarki w każdej kategorii. Trzeba wybrać miasto, w którym chcesz odebrać zamówienie i przejść do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.


W całej akcji trwającej od 19 do 21.12.2018 biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający wysokie wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0), zdefiniowany co najmniej jeden punkt odbioru osobistego w Polsce.

Niedługo w ofercie Allegro znajdą się też bilety na różnego rodzaju imprezy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł
0 0E-sport w Polsce potrzebuje pracowników. Ale uczelnie nie potrafią ich kształcić
0 0Pływa w syrenim ogonie i uczy tego innych. "Dla syren nie ma górnej granicy wiekowej"