Nie masz jeszcze prezentów na święta? Nowa usługa Allegro dla spóźnialskich

To ostatnia możliwość zrobienia zakupów przez internet i odebrania ich przed Świętami
To ostatnia możliwość zrobienia zakupów przez internet i odebrania ich przed Świętami Fot. naTemat
Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami" – nowy projekt Allegro może być ostatnią szansą na zrobienie zakupów pod choinkę przez internet. Ale w kuriera musisz zabawić się samodzielnie, bo do Wigilii żaden nie zdąży do ciebie obrócić.


Jak działa usługa "Jeszcze zdążysz" od Allegro?
Specjalne narzędzie dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Allegro wskaże produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta. To pierwsza taka akcja odbiorów lokalnych w okresie świątecznym zorganizowana przez firmę.

– Dzięki akcji “Jeszcze zdążysz” wielu Polaków, pomimo że Święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy. E-zakupy dają znacznie większe korzyści niż kupowanie w tradycyjny sposób. Niższe ceny, ogromny wybór i wygoda to przewagi nie do przecenienia – mówi Francois Nuyts, CEO Allegro.

Prezenty na Allegro - co jest dostępne?
W akcji "Jeszcze zdążysz" będzie dostępnych ok. 25 milionów ofert z odbiorem osobistym. Można je znaleźć na dwa sposoby. Objęte akcją produkty będą oznaczone specjalną ikoną "Odbiór osobisty przed Świętami". Można także użyć specjalnej wyszukiwarki w każdej kategorii. Trzeba wybrać miasto, w którym chcesz odebrać zamówienie i przejść do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.


W całej akcji trwającej od 19 do 21.12.2018 biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający wysokie wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0), zdefiniowany co najmniej jeden punkt odbioru osobistego w Polsce.

Niedługo w ofercie Allegro znajdą się też bilety na różnego rodzaju imprezy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.