Nowy poseł ostrzega premiera. Jego zdaniem sieć 5G jest niebezpieczna, a Watykan czipuje ludzi

Nowy poseł Robert Majka, był wcześniej członkiem Trybunału Stanu, już wtedy pisał o czipowaniu ludzi przez Watykan
Nowy poseł Robert Majka, był wcześniej członkiem Trybunału Stanu, już wtedy pisał o czipowaniu ludzi przez Watykan Fot. facebook.com/robert.majka.589
Niewiele osób zauważyło pojawienie się nowego posła w Sejmie. A szkoda, bo Robert Majka, który startował z list ugrupowania Pawła Kukiza, ma niebywale egzotyczne poglądy. Bez cienia zażenowania twierdzi, że sieć 5G zaszkodzi Polakom, bo będzie kontrolować nasze mózgi, a dzieci w Polsce to przedmiot handlu.


Poseł Majka dostał się do Sejmu, wchodząc na miejsce zwolnione przez Wojciecha Bakuna, który z został wybrany prezydentem Przemyśla. Wszedł z kolejnego miejsca, kandydował z list Kukiz’15. Podobnie jak wielu przedstawicieli tego ugrupowania, ma dość niecodzienne spostrzeżenia na życie.


Majka już jakiś czas temu pisał o "czipowaniu ludzi przez Watykan", teraz idzie dalej.

– Czy Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Pan Mateusz Morawiecki bierze na siebie osobiście odpowiedzialność za możliwość stosowania technologii 5G (…), a szczególnie za biologiczne konsekwencje użycia technologii 5G na populację Polek i Polaków” – czytamy w jego interpelacji do premiera Morawieckiego.


Jego zdaniem długoterminowa ekspozycja na pole elektromagnetyczne może powodować wzrost zachorowań na nowotwory, alzheimera i bezpłodność.

Majka przyznaje, że te wnioski nasunęły mu się po obejrzeniu w internecie filmów Ewy Paweli, często cytowanej na łamach serwisu o nazwie Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom.

Pawela to piewczyni teorii wedle których fale elektromagnetyczne są wykorzystywane do kontroli ludzkich umysłów, wywołują „głosy w głowie” i służą do wywoływania u ludzi zaplanowanych samobójstw.

Nowy poseł udzielał wywiadów prawicowemu blogerowi Marcinowi Roli, uważanego za piewcę mowy nienawiści. Na Twitterze podaje głównie linki do filmów ze swoim udziałem – na trybunie sejmowej i do zainscenizowanych na szybko rozmów z poplecznikami.

Poseł walczy o dzieci
Robert Majka rzadko występuje na trybunie sejmowej, ale gdy już do tego dojdzie, słuchacze mają do czynienia z potokiem jego świadomości. Koncentruje się głównie na sprawach sieci 5G, domniemanego handlu polskimi dziećmi, do jakiego dochodzi pod płaszczykiem zagranicznych adopcji oraz zablokowaniu ewentualnych roszczeń żydowskich.


Sporo czasu poświęca też załamaniu gospodarki po 1989 roku, za sprawców uważając rządy III RP, wspierane przez George’a Sorosa i Jeffrey’a Sachsa.

Występuje z wpiętym w klapę orderem – być może jest to odznaczenie nadane mu przez Juliusza Nowinę-Sokolnickiego, który uważał się za prezydenta RP "na wychodźstwie". Ten emigracyjny polityk tworzył własne rządy, powoływał własnych premierów i ministrów. Jednym z nich był choćby prałat Henryk Jankowski (został ministrem stanu).

Poseł Majka był wcześniej sędzią Trybunału Stanu z rekomendacji Kukiz’15. W 2009 roku został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za działalność opozycyjną, a w 2011 odznaką pamiątkową Krzyża Solidarności Walczącej.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIATOWY DZIEŃ SZEFA

0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0I kolejna godzina zmarnowana. Tak sprawisz, że gadatliwy kolega z pracy się przymknie
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)
0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Zdobywca Nagrody Nobla: Nie oszukujmy się, nie skolonizujemy egzoplanet
KARIERA 0 0Rzuciła pracę programistki, żeby opiekować się cudzymi kotami. I świetnie na tym wyszła