Warszawa straciła pozycję lidera najdroższych mieszkań w Polsce. Przegoniło ją to miasto

Gdańskie kawalerki są droższe niż warszawskie - wynika z najnowszych wyliczeń portalu otodom.pl
Gdańskie kawalerki są droższe niż warszawskie - wynika z najnowszych wyliczeń portalu otodom.pl Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta
Rynek małych nieruchomości zyskał nowego lidera. Jest nim Gdańsk, gdzie średnie ceny kawalerek potrafią być nawet o 60 tys. zł wyższe niż w stolicy.

Jak wynika z wyliczeń poratlu otodom.pl, najmniejsza kawalerka w Gdańsku kosztuje 400 tys. zł. Jednak najdroższy z Trójmiasta jest Dolny Sopot - za metr kwadratowy w tamtej okolicy płaci się nawet 17 tys. zł.

Gdańsk a Warszawa
W starciu z nadmorskimi miejscowościami Warszawa, dotychczasowy lider najdroższych kawalerek w kraju, przegrywa z kretesem. W stolicy mały, jednopokojowy lokal kosztuje "zaledwie" 340 tys. zł.

Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, w ostatnich latach ceny mieszkańTekst linka rosną jak szalone. Tylko w zeszłym roku ceny lokali w największych miastach Polski wzrosły o mniej więcej 10 proc.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.