Dziwny "challenge" w internecie. Ludzie udają, że latają samolotem używając… deski sedesowej

Chcesz polatać budżetowo? Wykorzystaj butelkę od detergentu i zdjęcie ładnego widoku.
Chcesz polatać budżetowo? Wykorzystaj butelkę od detergentu i zdjęcie ładnego widoku. 123rf.com
Nie stać cię na zagraniczny wyjazd, lecz mimo to chciałbyś pochwalić się w social mediach, że odbywasz podróż samolotem? Dzięki nowemu wyzwaniu „udaję, że lecę” (ang. fake plane ride challenge) możesz przynajmniej poudawać, że wiedziesz światowe życie. Wystarczy jedynie wydrukowane zdjęcie, butelka po detergencie, czy nawet… deska sedesowa.


Bon voyage
Moda na udawane latanie najpierw pojawiła się w Chinach za pośrednictwem aplikacji TikTok, lecz już zdążyła przeniknąć do innych części globu. Polega na zrobieniu zdjęcia pokazującego zapierające dech w piersiach widoki oglądane z okna samolotu.

Tyle że nie są to prawdziwe widoki, ani tym bardziej prawdziwe okno. W rzeczywistości obrazek za „oknem” to często wydrukowane zdjęcie czy film puszczony na smartfonie, zaś „okno” to zbliżony uchwyt butelki od detergentu czy, w bardziej hardcorowych przypadkach, deska sedesowa.

Niektóre wyglądają naprawdę realistycznie. Zresztą oceńcie sami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.