Już niedługo w Polsce Uber Black. Będzie można przejechać się luksusową czarną limuzyną

W przyszłym tygodniu w Warszawie startuje nowa usługa Ubera - Uber Black.
W przyszłym tygodniu w Warszawie startuje nowa usługa Ubera - Uber Black. 123rf.com
Pod koniec lutego 2019 r. w Warszawie pojawi się nowa usługa Ubera - Uber Black, czyli wynajem luksusowych samochodów. Wymagający klient będzie mógł zamówić sobie przejazd limuzyną z profesjonalnym kierowcą.


Jakie stawki za Uber Black?
Uber na razie nie zdradza, o ile droższe będą przejazdy za pośrednictwem Uber Black. Niemniej zdecydowanie będą „odpowiednio wyższe” od standardowych usług, jak podaje portal cashless.pl. – Na rynkach, na których Black jest dostępny od wielu lat, ceny przejazdów luksusowymi samochodami są kilkakrotnie wyższe niż w taryfach Select czy X – czytamy.

Klienci, którzy wyrażą ochotę na przejazd limuzyną będą wożeni m.in. takimi samochodami, jak Cadillac CTS i XTS, Volvo S80, Jaguar XF, Infiniti Q50, Mercedes, Lexus, BMW i Audi, Bentley, Rolls-Royce, Tesla, Maybach i Porche. Samochody muszą mieć skórzane fotele i nie mogą być starsze niż z 2012 r.

Rekrutacja kierowców

Z kolei chętni na takie przewozy kierowcy powinni posiadać minimalną średnią ocen 4,8 a także dysponować jednym z wymienionych na specjalnej liście samochodów. Uber zachęca do rekrutacji specjalną promocją - 50 pierwszych osób, które zakwalifikują się do grona świadczących usługę Uber Black i zrealizują 25 przejazdów, otrzyma 350 zł premii.

Ostatnio w INNPoland.pl pisaliśmy o Piotrze Szostaku z „Gazety Wyborczej”, który pracował jako kurier Uber Eats. Jego historia mroziła krew w żyłach - dostawcy przemierzają na rowerach setki kilometrów w deszczu i smogu, za co otrzymują małe pieniądze, jednocześnie często nie dostając żadnej legalnej umowy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.