Można zdobyć nawet 4 miliony złotych finansowania. Startuje CEE Startup Challenge

Do 10 marca można aplikować do CEE Startup Challenge. Do zdobycia są nawet 4 mln zł finansowania
Do 10 marca można aplikować do CEE Startup Challenge. Do zdobycia są nawet 4 mln zł finansowania mat. pras.
Rusza właśnie największy konkurs online dla startupów i scale-upów z regionu. W tej edycji (już trzeciej) młode firmy powalczą o inwestycję do 4 milionów złotych. Jak zdobyć pieniądze na rozwój swojego start-upu?


CEE Startup Challenge jest kierowany do wszystkich regionalnych (chodzi o Europę Środkowo-Wschodnią) firm z branży ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment.

– Regionalny ekosystem startupowy bardzo dynamicznie się rozwija i trudno nadążyć za wszystkimi konferencjami i wydarzeniami start-upowymi. CEE Startup Challenge jako wirtualny konkurs w efektywny sposób łączy projekty poszukujące finansowania z inwestorami, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zyskują dostęp do wielu możliwości bez wychodzenia z biura – mówi Ewa Chronowska, założycielka CEE Business Angels Network oraz partner w funduszu Next Road Ventures.

Nie tylko pieniądze
Oprócz szansy pozyskania finansowania, aplikujący zyskają również szybką ścieżkę do programu 500 Startups, jednego z najbardziej znanych akceleratorów na świecie, możliwość zaprezentowania się przed międzynarodowymi funduszami VC, aniołami biznesu, korporacjami i mediami, bilety na regionalne eventy start-upowe oraz dostęp do rozmaitych narzędzi biznesowych.


– Wraz z platformą Vestbee minimalizujemy czas potrzebny przedsiębiorcom na dotarcie do odpowiednich inwestorów, prezentację projektu i pozyskanie finansowania, a inwestorom na znalezienie i analizę ciekawych projektów – dodaje Ewa Chronowska.

Pełna lista nagród oraz najnowsze wiadomości na temat konkursu są aktualizowane na stronie wydarzenia i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aplikacje można składać do 10 marca na stronie www.ceestartupchallenge.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.