Można zdobyć nawet 4 miliony złotych finansowania. Startuje CEE Startup Challenge

Do 10 marca można aplikować do CEE Startup Challenge. Do zdobycia są nawet 4 mln zł finansowania
Do 10 marca można aplikować do CEE Startup Challenge. Do zdobycia są nawet 4 mln zł finansowania mat. pras.
Rusza właśnie największy konkurs online dla startupów i scale-upów z regionu. W tej edycji (już trzeciej) młode firmy powalczą o inwestycję do 4 milionów złotych. Jak zdobyć pieniądze na rozwój swojego start-upu?


CEE Startup Challenge jest kierowany do wszystkich regionalnych (chodzi o Europę Środkowo-Wschodnią) firm z branży ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment.

– Regionalny ekosystem startupowy bardzo dynamicznie się rozwija i trudno nadążyć za wszystkimi konferencjami i wydarzeniami start-upowymi. CEE Startup Challenge jako wirtualny konkurs w efektywny sposób łączy projekty poszukujące finansowania z inwestorami, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zyskują dostęp do wielu możliwości bez wychodzenia z biura – mówi Ewa Chronowska, założycielka CEE Business Angels Network oraz partner w funduszu Next Road Ventures.

Nie tylko pieniądze
Oprócz szansy pozyskania finansowania, aplikujący zyskają również szybką ścieżkę do programu 500 Startups, jednego z najbardziej znanych akceleratorów na świecie, możliwość zaprezentowania się przed międzynarodowymi funduszami VC, aniołami biznesu, korporacjami i mediami, bilety na regionalne eventy start-upowe oraz dostęp do rozmaitych narzędzi biznesowych.


– Wraz z platformą Vestbee minimalizujemy czas potrzebny przedsiębiorcom na dotarcie do odpowiednich inwestorów, prezentację projektu i pozyskanie finansowania, a inwestorom na znalezienie i analizę ciekawych projektów – dodaje Ewa Chronowska.

Pełna lista nagród oraz najnowsze wiadomości na temat konkursu są aktualizowane na stronie wydarzenia i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aplikacje można składać do 10 marca na stronie www.ceestartupchallenge.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.