Można zdobyć nawet 4 miliony złotych finansowania. Startuje CEE Startup Challenge

Do 10 marca można aplikować do CEE Startup Challenge. Do zdobycia są nawet 4 mln zł finansowania
Do 10 marca można aplikować do CEE Startup Challenge. Do zdobycia są nawet 4 mln zł finansowania mat. pras.
Rusza właśnie największy konkurs online dla startupów i scale-upów z regionu. W tej edycji (już trzeciej) młode firmy powalczą o inwestycję do 4 milionów złotych. Jak zdobyć pieniądze na rozwój swojego start-upu?


CEE Startup Challenge jest kierowany do wszystkich regionalnych (chodzi o Europę Środkowo-Wschodnią) firm z branży ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment.

– Regionalny ekosystem startupowy bardzo dynamicznie się rozwija i trudno nadążyć za wszystkimi konferencjami i wydarzeniami start-upowymi. CEE Startup Challenge jako wirtualny konkurs w efektywny sposób łączy projekty poszukujące finansowania z inwestorami, dzięki czemu wszyscy uczestnicy zyskują dostęp do wielu możliwości bez wychodzenia z biura – mówi Ewa Chronowska, założycielka CEE Business Angels Network oraz partner w funduszu Next Road Ventures.

Nie tylko pieniądze
Oprócz szansy pozyskania finansowania, aplikujący zyskają również szybką ścieżkę do programu 500 Startups, jednego z najbardziej znanych akceleratorów na świecie, możliwość zaprezentowania się przed międzynarodowymi funduszami VC, aniołami biznesu, korporacjami i mediami, bilety na regionalne eventy start-upowe oraz dostęp do rozmaitych narzędzi biznesowych.


– Wraz z platformą Vestbee minimalizujemy czas potrzebny przedsiębiorcom na dotarcie do odpowiednich inwestorów, prezentację projektu i pozyskanie finansowania, a inwestorom na znalezienie i analizę ciekawych projektów – dodaje Ewa Chronowska.

Pełna lista nagród oraz najnowsze wiadomości na temat konkursu są aktualizowane na stronie wydarzenia i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aplikacje można składać do 10 marca na stronie www.ceestartupchallenge.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby