Donald Trump NAPRAWDĘ to powiedział. Gigantyczna wpadka prezydenta Stanów Zjednoczonych

Donaldowi Trumpowi zdarza się, celowo lub nie, mylić imiona i nazwiska ludzi
Donaldowi Trumpowi zdarza się, celowo lub nie, mylić imiona i nazwiska ludzi Gage Skidmore / flickr.com
Amerykańskie media zastanawiają się, czy z Donaldem Trumpem wszystko jest w porządku, po tym jak nazwał szefa Apple Tima Cooka, Timem Apple. To nie pierwsza taka pomyłka w wykonaniu amerykańskiego prezydenta.


Szef Apple Tim Cook jest jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie według "Fortune". Zdobył on uznanie przede wszystkim skutecznym kierowaniem Apple po śmierci Steve’a Jobsa. Aktualnie pozycja koncernu z Cupertino wydaje się być jeszcze silniejsza niż w czasach Jobsa.

Wydawałoby się, że pomylenie jego nazwiska jest ostatnią rzeczą jaka mogłaby się przydarzyć komukolwiek. No chyba, że Donaldowi Trumpowi. Reporter serwisu "The Verge" udostępnił na Twitterze nagranie, na którym prezydent nazywa szefa Apple ""Timem Apple". Analiza wykazuje, że Trump faktycznie użył słowa "Apple" jak nazwiska, a nie jako nazwy firmy, którą Tim reprezentuje.

Majątek Trumpa
Pomyłki w nazwiskach zdarzały się Trumpowi całkiem często. Zdaniem niektórych może to służyć pokazywaniu swojej przewagi nad rozmówcami. Niedawno pojawiły się podejrzenia co do tego, że Donald Trump wcale nie jest tak genialnym biznesmenem, na jakiego pozuje. Jego miliardy to fikcja – wynika z najnowszej książki legendarnego Boba Woodwarda. Na dodatek nie wiadomo, skąd w ogóle biorą się pieniądze prezydenta USA.


Bardzo poważnym oskarżeniem jest cytat z Erica Trumpa, syna prezydenta USA z pierwszego małżeństwa, który miał powiedzieć jednemu z dziennikarzy: „Nie polegamy na amerykańskich bankach. Mamy wszystkie potrzebne fundusze z Rosji”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.