Donald Trump NAPRAWDĘ to powiedział. Gigantyczna wpadka prezydenta Stanów Zjednoczonych

Donaldowi Trumpowi zdarza się, celowo lub nie, mylić imiona i nazwiska ludzi
Donaldowi Trumpowi zdarza się, celowo lub nie, mylić imiona i nazwiska ludzi Gage Skidmore / flickr.com
Amerykańskie media zastanawiają się, czy z Donaldem Trumpem wszystko jest w porządku, po tym jak nazwał szefa Apple Tima Cooka, Timem Apple. To nie pierwsza taka pomyłka w wykonaniu amerykańskiego prezydenta.


Szef Apple Tim Cook jest jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie według "Fortune". Zdobył on uznanie przede wszystkim skutecznym kierowaniem Apple po śmierci Steve’a Jobsa. Aktualnie pozycja koncernu z Cupertino wydaje się być jeszcze silniejsza niż w czasach Jobsa.

Wydawałoby się, że pomylenie jego nazwiska jest ostatnią rzeczą jaka mogłaby się przydarzyć komukolwiek. No chyba, że Donaldowi Trumpowi. Reporter serwisu "The Verge" udostępnił na Twitterze nagranie, na którym prezydent nazywa szefa Apple ""Timem Apple". Analiza wykazuje, że Trump faktycznie użył słowa "Apple" jak nazwiska, a nie jako nazwy firmy, którą Tim reprezentuje.

Majątek Trumpa
Pomyłki w nazwiskach zdarzały się Trumpowi całkiem często. Zdaniem niektórych może to służyć pokazywaniu swojej przewagi nad rozmówcami. Niedawno pojawiły się podejrzenia co do tego, że Donald Trump wcale nie jest tak genialnym biznesmenem, na jakiego pozuje. Jego miliardy to fikcja – wynika z najnowszej książki legendarnego Boba Woodwarda. Na dodatek nie wiadomo, skąd w ogóle biorą się pieniądze prezydenta USA.


Bardzo poważnym oskarżeniem jest cytat z Erica Trumpa, syna prezydenta USA z pierwszego małżeństwa, który miał powiedzieć jednemu z dziennikarzy: „Nie polegamy na amerykańskich bankach. Mamy wszystkie potrzebne fundusze z Rosji”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.