Oto dziennikarski "Bandersnatch". Pierwszy wywiad interaktywny, zdecyduj, co zrobi prowadzący [TYLKO U NAS]

Krzysztof Majdan, redaktor naczelny INNPoland.pl. Premiera pierwszego odcinka "Co teraz?" - nowego cyklu interaktywnych wywiadów INNPoland.pl.
Krzysztof Majdan, redaktor naczelny INNPoland.pl. Premiera pierwszego odcinka "Co teraz?" - nowego cyklu interaktywnych wywiadów INNPoland.pl. Fot. natemat.pl
Zapraszamy do naszego małego eksperymentu. Oto nowy cykl INNPoland.pl - "Co teraz?". To wywiady interaktywne, w których to widz decyduje o kolejności pytań i tym, co stanie się na ekranie, niejako przeprowadzi mnie przez cały wywiad. Bohaterką pierwszego odcinka jest Agnieszka Hryniewicz-Bieniek, dyrektor zarządzająca Google Polska. W materiale znajdziesz niepublikowane dotąd informacje: jaką osobowość ma asystent Google, jak wyglądały początki firmy w Warszawie, dlaczego pierwsi pracownicy firmy oglądali w tle telewizję z wróżkami.


"Co teraz" to format mocno eksperymentalny. Możliwość interakcji to przyszłość zarówno mediów, jak i rozrywki. Coś, co znamy od lat w grach wideo, a od niedawna - w filmach, przenosimy na dziennikarski warsztat. Ty zdecydujesz, jakie pytanie zadam w następnej kolejności, ty poprowadzisz mnie przez cały wywiad z Agnieszką Hryniewicz-Bieniek, dyrektor zarządzającą Google Polska. W trakcie materiału, na ekranie będą pojawiać się znaki "i" - kontekstowo powiązane z rozmową, wystarczy najechać na nie i kliknąć, by zobaczyć, dokąd prowadzą.

Za realizację i kreatywny montaż odpowiada Mateusz Trusewicz, szef działu wideo w Grupie NaTemat, przy niemałej pomocy Stefana Ronisza, również z działu wideo NaTemat. Partnerem cyklu jest Michał Sosnowski, twórca technologii umożliwiającej interakcję - Tagmax.

Na niektórych smartfonach mogą wystąpić problemy, jeśli użytkownik zdecyduje się przewinąć rozmowę. To wersja beta technologii, nowatorski i eksperymentalny projekt, dlatego jeśli doświadczysz problemów w trakcie odtwarzania na telefonie, skorzystaj z komputera lub nie przewijaj rozmowy. Prosimy także o informację o błędzie na kontakt@innpoland.pl. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIATOWY DZIEŃ SZEFA

0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0I kolejna godzina zmarnowana. Tak sprawisz, że gadatliwy kolega z pracy się przymknie
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)
0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Zdobywca Nagrody Nobla: Nie oszukujmy się, nie skolonizujemy egzoplanet
KARIERA 0 0Rzuciła pracę programistki, żeby opiekować się cudzymi kotami. I świetnie na tym wyszła