Ten ranking nie pozostawia wątpliwości. Oto najpopularniejsi polscy influencerzy

Anna i Robert Lewandowscy zostali wyróżnieni w Rankingu Polskich Influencerów jako osoby publiczne.
Anna i Robert Lewandowscy zostali wyróżnieni w Rankingu Polskich Influencerów jako osoby publiczne. Fot. Instagram.com / annalewandowskahpba
W pierwszej edycji Rankingu Polskich Influencerów, organizowanego przez twórców konferencji See Bloggers oraz platformę Influ Tool, wyróżniono największe polskie gwiazdy internetowych kuluarów. Wyodrębniono kategorie takie jak najbardziej wpływowe osoby na Instagramie, YouTubie oraz w blogosferze. Kawałek tortu przypadł również małżeństwu Lewandowskich, których wyróżniono za działalność poza internetową.


Przy tworzeniu Rankingu Polskich Influencerów wzięto pod uwagę sumę obserwujących, popularność pod względem liczby polubień, udostępnień i komentarzy, zaangażowanie liczone na poziomie średnich wartości interakcji z pojedynczym wpisem. Przy ocenianiu blogerów znaczenie miała również ilość odwiedzin bloga według algorytmu InfluScore, a także staż w konkretnym kanale.

Królowie i królowe internetu
Listę największych influencerów otwiera Maffashion. Tuż za nią znalazła się Jemerced (Jessica Mercedes) oraz blog kulinarny Kwestia Smaku. W pierwszej dziesiątce znalazły się również Paula Jagodzińska, Jadłonomia, Make Life Easier (blog Kasi Tusk), Moje Wypieki, MacademianGirl, Szczesliva oraz Blog Ojciec.

Na Instagramie niepodzielnie panuje Littlemooonster96, czyli Angelika Mucha. Za nią w rankingu uplasowali się również Ola Nowak, Joanna Kucha, Veronica Bielik i twórcy Suchara Codziennego.

W przypadku youtuberów najwyżej znalazł się Friz, a tuż za nim – Stuu Burton i Sylwia Lipka. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także Blowek, Jdabrowsky, Multi, izak LIVE, Krzysztof Gonciarz, Magda Bereda i Rezi.

Osoby publiczne

Warto wspomnieć, że w zestawieniu wyróżnieni zostali również Anna i Robert Lewandowscy. Wygrali w kategorii osób publicznych, znanych ze swojej działalności poza internetem. Pełną listę największych gwiazd polskiego internetu znaleźć można pod tym adresem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.