Ten ranking nie pozostawia wątpliwości. Oto najpopularniejsi polscy influencerzy

Anna i Robert Lewandowscy zostali wyróżnieni w Rankingu Polskich Influencerów jako osoby publiczne.
Anna i Robert Lewandowscy zostali wyróżnieni w Rankingu Polskich Influencerów jako osoby publiczne. Fot. Instagram.com / annalewandowskahpba
W pierwszej edycji Rankingu Polskich Influencerów, organizowanego przez twórców konferencji See Bloggers oraz platformę Influ Tool, wyróżniono największe polskie gwiazdy internetowych kuluarów. Wyodrębniono kategorie takie jak najbardziej wpływowe osoby na Instagramie, YouTubie oraz w blogosferze. Kawałek tortu przypadł również małżeństwu Lewandowskich, których wyróżniono za działalność poza internetową.


Przy tworzeniu Rankingu Polskich Influencerów wzięto pod uwagę sumę obserwujących, popularność pod względem liczby polubień, udostępnień i komentarzy, zaangażowanie liczone na poziomie średnich wartości interakcji z pojedynczym wpisem. Przy ocenianiu blogerów znaczenie miała również ilość odwiedzin bloga według algorytmu InfluScore, a także staż w konkretnym kanale.

Królowie i królowe internetu
Listę największych influencerów otwiera Maffashion. Tuż za nią znalazła się Jemerced (Jessica Mercedes) oraz blog kulinarny Kwestia Smaku. W pierwszej dziesiątce znalazły się również Paula Jagodzińska, Jadłonomia, Make Life Easier (blog Kasi Tusk), Moje Wypieki, MacademianGirl, Szczesliva oraz Blog Ojciec.

Na Instagramie niepodzielnie panuje Littlemooonster96, czyli Angelika Mucha. Za nią w rankingu uplasowali się również Ola Nowak, Joanna Kucha, Veronica Bielik i twórcy Suchara Codziennego.

W przypadku youtuberów najwyżej znalazł się Friz, a tuż za nim – Stuu Burton i Sylwia Lipka. W pierwszej dziesiątce znaleźli się także Blowek, Jdabrowsky, Multi, izak LIVE, Krzysztof Gonciarz, Magda Bereda i Rezi.

Osoby publiczne

Warto wspomnieć, że w zestawieniu wyróżnieni zostali również Anna i Robert Lewandowscy. Wygrali w kategorii osób publicznych, znanych ze swojej działalności poza internetem. Pełną listę największych gwiazd polskiego internetu znaleźć można pod tym adresem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.