Popularna w Polsce aplikacja z ważną zmianą. SQUID dostępny w nowej wersji

SQUID otrzymał mobilną wersję webową.
SQUID otrzymał mobilną wersję webową. Fot. 123rf.com / Andrea De Martin
SQUID, czyli popularny agregator newsów, uruchomił swoją nową mobilną wersję webową. Od teraz najświeższe spersonalizowane informacje można śledzić w dowolnej przeglądarce mobilnej.


Dzięki webowej wersji aplikacji można wybrać szerszy zakres źródeł informacyjnych oraz tematów w 14 wersjach językowych. Dodatkowo mobilna wersja jest wolna od clutteru reklamowego.

Czym jest SQUID?
SQUID to przede wszystkim jeden z najlepszych agregatorów informacji dostępnych na smartfony. Umożliwia on łatwy dostęp do interesującej nas tematyki i treści z sieci.

Dzięki przejrzystemu layoutowi w łatwy sposób można dostosować aplikację do swoich potrzeb. To sprawia, że dostarczane wiadomości są bardziej spersonalizowane.

Johan Othelius, CEO i założyciel aplikacji SQUID, tłumaczy że apka ma na celu pomaganie młodym ludziom w każdym kraju w odkrywaniu najbardziej interesujących i angażujących treści w łatwy i przyjemny sposób.

Wiadomości w SQUID
Szerzej o aplikacji pisaliśmy w INNPoland.pl w zeszłym roku. Wtedy stwierdziliśmy, że SQUID jest skrojony na potrzeby mieszkańców dużych miast, którzy z jednej strony są ciągle w biegu, z drugiej – w ciągu dnia mają multum mikroprzerw, które można zagospodarować poprzez szybkie przejrzenie newsów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.