Ile można wydać na zakupy w Biedronce? Rekordzista za jednym zamachem zapłacił 24 tys. złotych

Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów
Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów mat. pras.
Biedronka ujawniła kilka ciekawostek dotyczących swojego outletu w Poznaniu. W całym kraju są jedynie dwa takie sklepy, pełniące rolę centrów wyprzedażowych całej sieci. Oba robią furorę – nic dziwnego, skoro można w nich kupić towary przecenione nawet o 80 proc. względem ceny wyjściowej.


A i cena wyjściowa rzadko kiedy jest wysoka – wszak mówimy o Biedronce, najpopularniejszej polskiej sieci dyskontów. Firma świętuje właśnie rocznicę otwarcia swojego pierwszego outletu w Poznaniu.

Od początku swojej działalności wzbudza duże zainteresowanie klientów. Nieustannie przyciągają ich obniżone często o kilkadziesiąt procent ceny produktów pochodzących z poprzednich kolekcji. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne.

Jak wydać 24 tysiące na zakupy w Biedronce?
Przez sklep przewinęło się prawie 130 tys. klientów, najwyższa jednorazowa kwota zakupów to ponad 24 tys. zł, zaś średnia kwota zakupów to 56,50 zł. Niestety, sieć nie ujawnia co i w jakiej ilości kupił rekordzista.

Na liście najchętniej kupowanych produktów w poznańskim outlecie znalazły się: wrotki dla dorosłych, smartfon MYPHONE C-SMART, papier xero A4, kredki Bambino w drewnianej oprawie i ciastolina Ocean.

W pierwszym Outlecie Biedronki klienci chętnie sięgają również po akcesoria wyposażenia wnętrz: kuchni i łazienki, produkty z kategorii Do It Yourself, tekstylia oraz sprzęt elektroniczny.

W Walentynki tego roku Biedronka zdecydowała o uruchomieniu drugiego outletu – w Gdańsku, przy ul. Rakoczego 17. Można w nim kupić sprzęt AGD i RTV, kosmetyki i chemię gospodarczą. Placówka w Gdańsku dysponuje salą sprzedaży o powierzchni ponad 780 m2.


W tej chwili Biedronka skupia się na wakacyjnej ekspansji nad morze, przenosi tam również swoich pracowników (dobrowolnie).
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.