Do Biedronki wchodzą klapki kultowej marki Kubota. Ich cena może zaskoczyć

Klapki Kubota wejdą do Biedronki.
Klapki Kubota wejdą do Biedronki. Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
Biedronka już w przyszłym tygodniu wprowadzi do sprzedaży legendarny produkt, jakim są klapki marki Kubota. Powszechnie wiadomo, że moda lat 90. jest obecnie inspiracją dla wielu projektantów, a dzieciaki urodzone po 2000 wyglądają jakby przybyły z przeszłości. Teraz rzeczywiście mogły poczuć się tak jak czuła się połowa Polski w najntisach.


Klapki Kubota będą dostępne w Biedronce od 25 lipca do 7 sierpnia. Dla kobiet przygotowano cztery kolory w rozmiarach 37-40. Dla mężczyzn będą dostępne 2 kolory w rozmiarach 41-45. Najbardziej zachęcająca jest cena wynosząca jedynie 19.99 zł za parę.

Klapki Kubota powróciły
Kuboty wróciły w nowej, odświeżonej wersji, stworzone przez czwórkę przyjaciół z Łodzi. – Cała nasza czwórka rocznikowo mieści się w przedziale 85-91, więc lata 90. to nasze dzieciństwo, cudowne wspomnienia, także z Kubotami w tle. Uwielbiamy stylówki z lat 90. i chcemy do tego nawiązywać w nienachalny sposób we wzornictwie – mówi w rozmowie z naTemat zespół odpowiedzialny za nowe Kuboty.

24 tys. wydane za jednym zamachem w Biedronce
Biedronka ujawniła kilka ciekawostek dotyczących swojego outletu w Poznaniu. W całym kraju są jedynie dwa takie sklepy, pełniące funkcję centrów wyprzedażowych całej sieci. Oba robią furorę – nic dziwnego, skoro można w nich kupić towary przecenione nawet o 80 proc. względem ceny wyjściowej.


Przez sklep przewinęło się prawie 130 tys. klientów, najwyższa jednorazowa kwota zakupów to ponad 24 tys. zł, z kolei średnia kwota zakupów to 56,50 zł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł
0 0E-sport w Polsce potrzebuje pracowników. Ale uczelnie nie potrafią ich kształcić
0 0Pływa w syrenim ogonie i uczy tego innych. "Dla syren nie ma górnej granicy wiekowej"
0 0"Piętno głupiej dziewczynki we mnie zostało". Tak po latach czują się ofiary mobbingu