Już nawet Amerykanie wiedzą, że wizy zostaną zniesione. Oto mocny dowód

Wizy zostaną zniesione. Do USA polecimy liniami American Airlines.
Wizy zostaną zniesione. Do USA polecimy liniami American Airlines. Wikimedia Commons / BriYYZ / (CC BY-SA 2.0)
Amerykański sen Polaków może niedługo się spełnić. Wszystko wskazuje na to, że wizy zostaną zniesione. Linie lotnicze American Airlines od maja przyszłego roku uruchomią połączenie między Krakowem a Chicago.


Loty mają odbywać się pięć razy w tygodniu – donosi portal Rynek Lotniczy. Trasa obsługiwana będzie Boeingami 787-8. Pierwszy lot wystartuje 7 maja. Połączenie będzie sezonowe, ostatni rejs w sezonie letnim jest zaplanowany na 23 października 2020 roku.

Ambasador USA obiecuje zniesienie wiz dla Polaków
Już w marcu pisaliśmy, że ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher zapowiedziała, że postara się, by jeszcze w tym roku zniesiono wizy do USA dla obywateli Polski. Jednocześnie zachęca Polaków do składania wniosków o przyznanie wiz, by możliwie najszybciej osiągnąć ruch bezwizowy.

Nowe rubryki we wniosku wizowym
Żeby złożyć wniosek trzeba będzie wypełnić kilka dodatkowych rubryk. Przy uzupełnieniu wniosku wizowego do Stanów Zjednoczonych, oprócz standardowych już danych, takich jak imię i nazwisko, adres zamieszkania czy lista wszystkich pracodawców trzeba będzie podać również nazwy swoich kont w mediach społecznościowych. To najnowszy pomysł amerykańskiego Departamentu Stanu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.