Ruszają gigantyczne wyprzedaże w Biedronce. Sprzedają towary wprost z ciężarówek

W Outlet Truckach Biedronki można kupić produkty wycofane z regularnej sprzedaży nawet o 70 proc. taniej.
W Outlet Truckach Biedronki można kupić produkty wycofane z regularnej sprzedaży nawet o 70 proc. taniej. mat. pras.
Największa polska sieć handlowa, czyli Biedronka, wprowadza nowy format wyprzedaży. Produkty przemysłowe Biedronki można kupić w specjalnych ciężarówkach nawet 70 proc. taniej. Wyprzedaże trafiają na początek do zachodnich regionów kraju.


W Gorzowie Wielkopolskim, Gnieźnie i Lwówku już pojawiły się przyczepy wyprzedażowe Biedronki z towarami przemysłowymi z kategorii non food i tekstyliów, pochodzącymi z poprzednich kolekcji.

Można w nich kupić produkty wycofane z regularnej sprzedaży nawet o 70 proc. taniej.

Lokalizacja specjalnych ciężarówek zmienia się co tydzień, a sprzedaż odbywa się w tygodniowych cyklach. Do poniedziałku 19 sierpnia do ciężarówki będzie można wstąpić w Czarnkowie, Gnieźnie i Swarzędzu — Zalasewie.

W kolejnym tygodniu od wtorku 20 sierpnia Outlet Trucki będą czekać na klientów w Kórniku na ul. Woźniaka, Lwówku na ul. Pniewskiej i we Wronkach przy Mickiewicza 24.

– Na szukających okazji w czasie tych tygodniowych akcji wyprzedażowych czekają przyczepy o powierzchni 36 metrów kwadratowych z 15 paletami pełnymi produktów. Największą popularnością cieszą artykuły gospodarstwa domowego – podkreślił Adam Rybczonek, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego Biedronki, cytowany przez serwis RadioZet.pl.

Przyczepy przystosowane są do potrzeb klientów – znajdują się w nich terminale płatnicze umożliwiające płatność kartą i klimatyzatory, które utrzymują komfortową temperaturę nawet w czasie letnich upałów.

Biedronka idzie w wyprzedaże
W Polsce działają już 2 sklepy, pełniące rolę centrów wyprzedażowych całej sieci. Oba robią furorę – nic dziwnego, skoro można w nich kupić towary przecenione nawet o 80 proc. względem ceny wyjściowej.

Przez jeden z nich (w Poznaniu) przewinęło się prawie 130 tys. klientów, najwyższa jednorazowa kwota zakupów to ponad 24 tys. zł, zaś średnia kwota zakupów to 56,50 zł. Niestety, sieć nie ujawnia co i w jakiej ilości kupił rekordzista.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
DZIEJE SIĘ 0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
DZIEJE SIĘ 0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
BIZNES 0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł