Biedronka ujawnia szczegóły promocji. Oto zupełnie nowy Gang Słodziaków

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, które dostaniemy po wydaniu min. 40 zł za jedne zakupy.
Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, które dostaniemy po wydaniu min. 40 zł za jedne zakupy. mat. pras.
Cztery duże i sześć małych pluszaków liczy Gang Słodziaków, który 26 sierpnia wkracza do Biedronki. To czas, kiedy dzieci kończą powoli wakacje i będą z pewnością walczyć o to, żeby chodzić z rodzicami na zakupy. Poprzednia edycja Gangu Słodziaków oraz Świeżaki okazały się wielkim sukcesem.


Polacy, by tylko zdobyć pluszową maskotkę produkowaną w chińskiej fabryce za grosze, potrafili nie tylko grozić Biedronce sądem, ale również pobić się z innym klientem przy kasie czy wysłać obcemu człowiekowi nagą fotkę. Jedna z wyjątkowo zdeterminowanych matek dopuściła się nawet kradzieży 1378 naklejek, które chciała wymienić na Świeżaki dla swoich pociech.


W pierwszej edycji Gangu Słodziaków bohaterami było 6 pluszaków: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia. W sumie w rękach klientów znalazło się ponad 7 milionów Słodziaków. W ramach akcji wydano też trzy książki opowiadające o przygodach członków gangu, które trafiły do ponad 2 milionów polskich domów.


Tegoroczny gang to duże Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz ich mali przyjaciele: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia.

Stali się oni również bohaterami nowej książki opowiadającej o przygodach na leśnej polanie. Wszystkie maskotki oraz książkę będzie można zdobyć za darmo dzięki regularnym zakupom w sieci Biedronka.https://youtu.be/4I5B5Q5tQRUNowością w tegorocznej akcji są nie tylko Słodziaki Juniorzy. Dzięki QR kodom, zamieszczonym w książce, opowiadającej o przygodach Gangu i słodziakowej aplikacji mobilnej, podczas czytania będzie można wsłuchać się w dźwięki lasu wplecione w nastrojowe melodie.


– Chcemy po raz kolejny pokazać, że da się połączyć zabawę i zbieranie maskotek z ważnym przekazem, jakim jest zachęta do czytania. Trzy książki opowiadające o przygodach pierwszego Gangu trafiły do ponad 2 milionów polskich domów. Jesteśmy pewni, że i tym razem nasi bohaterowie skłonią niejedną rodzinę do wspólnego głośnego czytania, odkrywania magicznego świata Słodziaków i zabaw pobudzających wyobraźnię – mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Jak zdobyć za darmo "Gang Słodziaków"?
Nowa akcja "Gang Słodziaków" rozpoczyna się 26 sierpnia br. By wziąć w niej udział, wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Naklejki będzie można kolekcjonować do 17 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 1 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek, a 40 naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za jedyne 19,99 zł/szt. lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora. 15 zebranych naklejek pozwoli odebrać za darmo książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Tę wyjątkową pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie – 9,99 zł/szt., natomiast dużego Słodziaka w cenie 49,99 zł/szt.

1 punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka, zakup warzyw lub owoców oraz zakup produktów z oferty specjalnej za min. 10 zł. W każdym z tych przypadków do każdych wydanych 40 zł dostaniemy 1 dodatkowy punkt.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

Prosta kalkulacja pokazuje, że zdobycie jednego „darmowego” dużego Słodziaka to w najdroższej wersji koszt 2,4 tys. zł. Jeśli za każdym razem skorzystamy ze wszystkich możliwości dostania dodatkowych punktów, Słodziaka dostaniemy po wydaniu 600 złotych. Mały Słodziak wymaga wydania odpowiednio 1600 lub 400 złotych.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Polacy wymyślili świetną apkę, która ubierze cię, jak gwiazdę serialu. Atakują nowy, odległy rynek
0 0Krótka ławka trenera Morawieckiego. Nowy minister finansów debiutował jeszcze u Tuska
0 0Do kogo trafiają pieniądze z PFN? Detektyw ujawnia sztuczki na "wyprowadzanie środków"
0 0Smartfona powinniśmy używać co najmniej 25 lat. Ten raport jest zatrważający
0 0"Znaleźli lukę w systemie". Atak na rafinerie obnażył słabe punkty ich zabezpieczeń
0 0"Ktoś dobrze wybrał cel". Uderzenie w saudyjską ropę zaboli cały świat, również nas
NAUKA 0 0Polacy szykują inspirowaną glonami rewolucję w medycynie. Właśnie dostali na to 21 mln zł
0 0Rząd chce wiedzieć, gdzie jeździsz i za ile. Dane z Ubera i Bolta przejmą służby