Benzyna i diesel w dół. Drogi ma być za to autogaz

Kamil Rakosza-Napieraj

21 marca 2022, 16:42 · 1 minuta czytania
Zdaniem analityków jedynym paliwem, które zdrożeje w tym tygodniu, jest autogaz. Troszkę bardziej zadowoleni mogą być posiadacze samochodów napędzanych benzyną lub olejem napędowym. Na stacjach zostawią mniej pieniędzy niż tydzień temu.