O sukcesie marzy każdy, każdy może mieć jednak inne wyobrażenie o byciu człowiekem sukcesu oraz inną definicję sukcesu.

REKLAMA
Świat biznesu i świat kultury łączy Fundacja Centrum Twórczości Narodowej.
Motto Fundacji to „otwieranie okien, tam, gdzie zastaliśmy zamknięte drzwi.
Misja Fundacji CTN osadzona jest na łączeniu inicjatyw o charakterze kulturalnym z propagowaniem wiedzy ekonomicznej. Fundacja podejmuje szereg inicjatyw społecznych, w szczególności tych, które dotyczą problemów dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji ze względów ekonomicznych, społecznych lub zdrowotnych.
Fundacja Centrum Twórczości Narodowej jest także organizotorem blisko 70 zorganizowanych inicjatyw: spotkań, szkoleń, festiwali, kongresów, wernisazy, nagrań telewizyjnych. W ramach festiwalu Karuzela Cooltury gościła ponad 800 tysięcy uczestników, 600 gości specjalnych z Polski i ze świata. Wartość przekazów medialnych to blisko 100 mln zł.
Tym razem Fundacja Centrum Twórczości Narodowej podjęła się zadania organizacji Programu MasterClass.
Jak zwiększyć skuteczność w życiu i w biznesie?

Krzysztof Zanussi, Grzegorz Kołodko, Jan Krzysztof Bielecki, Adam Sawicki, Andrzej Seweryn – podejmują się wyzwania i dyskucji na ten temat na zaproszenie Prezesa Fundacji Marka Ratajczaka w dniu 14 października.
Master Class® to płaszczyzna wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli biznesu, psychologów, osobowości ze świata kultury, nauki czy sportu. Efektem spotkań jest inspiracja do rozwoju w roli lidera, możliwość wykorzystania skutecznych sposobów rozwiązywania przywódczych dylematów, głębsze poznanie i zrozumienie własnego potencjału.
Impreza jest otwarta i można wziąć w niej udział poprzez wykupienie cegiełki na rzecz Fundacji.
Więcej informacji można uzyskać pod adresem rezerwacje@ctn.org.pl lub numerem telefonu:
t: (22) 425 11 66 m: 531 966 027