O autorze
Marcin Osman - przedsiębiorca, szkoleniowiec, podróżnik, autor, wydawca bestsellerów. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów i wyzwań biznesowych, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania.
Więcej o autorze: osman.pl

Jak sprzedać, napisać i wydać książkę?

www.osman.pl
www.osman.pl www.osmpower.pl
Jeszcze rok temu nie miałem pojęcia, że książki będą stanowiły tak ważną część mojego życia zarówno prywatnego jak i zawodowego!


Nie ma dnia aby nie zgłaszał się do mnie jakiś przyszły autor/autorka z pytaniami dotyczącymi tego w jaki sposób tworzyć, promować i sprzedawać własne książki.

Mając doświadczenie jako autor, wydawca, dystrybutor, promotor widzę również mnóstwo mitów dotyczących wydawania książek. Poniżej postaram się kilka z nich obalić:

1. Na książkach się nie zarabia. (Tylko na tych, których klienci nie kupują

2. Książki się nie sprzedają (Prawda, bo książki SIĘ SPRZEDAJE)

3. Czytelnictwo w Polsce spada (no i co z tego, skoro nadal kilka milionów Polaków czyta i KUPUJE książki)

4. Aby wydać książkę muszę znaleźć wydawcę (pół prawda- sam możesz STAĆ SIĘ własnym wydawcą)

5. Nie umiem pisać (nie prawda, i właśnie to pokazałeś)

6. Nie mam na tyle samozaparcia i dyscypliny (spox, pisz więc pół strony dziennie to będziesz miał książkę w rok)

7. Nie mam pieniędzy aby wydać książkę samemu (to zrób
przedsprzedaż i zarób na jej wydanie przed wydaniem jakiejkolwiek złotówki)

8. No ale kto to będzie czytał? (Twoi znajomi, rodzina, friendsi z fejsa + Ci których dzisiaj nawet nie znasz, ale poznasz bo przyciągnie ich do Ciebie Twoja przyszła książka)

9. Jestem za młody/stary na pisanie książek (skoro tak piszesz, to zapewne jest to prawda

Jeśli macie ochotę zmierzyć się NA POWAŻNIE z procesem stworzenia i sprzedaniem swojej książki to zapraszam was na webinar, podczas którego za free podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z napisania 3 książek oraz wydania 10 (w tym dwa bestsellery).

TERMIN: 17 maja, godzina 21:00.
Link do zapisów https://osmpower.clickwebinar.pl/jak-wydac-i-sprzedac-swoja-ksiazke/register?_ga=1.105296134.42583566.1431286173
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.