"Trenera/trenerkę Pokemonów zatrudnię od zaraz." Polska firma rekrutuje do łapania cyfrowych potworów

Firmy zaczynają płacić za łapanie Pokemonów w Pokemon GO,
Firmy zaczynają płacić za łapanie Pokemonów w Pokemon GO, Flickr/Gage Skidmore
Pokemonowy szał trwa w najlepsze. Od kilku dni Pokemon GO jest już dostępnie oficjalnie w Polsce, ale akcje marketingowe zaczęły się już wcześniej w naszym kraju. Teraz firmy zaczynają zatrudniać trenerów, którzy za realne pieniądze mogą łapać wirtualne stworki.

W serwisie Pracuj pojawiła się oferta na stanowisko trener Pokemonów. Oferuje ją firma Weegree, która zajmuje się  outsourcingiem i doradztwem z zakresu Human Relations. Jak przyznaje osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji, zainteresowanie ofertą jest spore, a samo ogłoszenie ma dużo wyświetleń na stronie z ofertami pracy.
Trzeba się jednak śpieszyć – jako trener można popracować tylko od 21 do 23 lipca, w Opolu. Firma oferuje stawkę godzinową 10 złotych na umowę zlecenie, sportową odzież, smartfona z zainstalowaną grą oraz wyżywienie. Praca jest, oczywiście, w terenie. Pełny opis ofert znajduje się tutaj.

Nic, tylko czekać, aż kolejne przedsiębiorstwa będą zatrudniały trenerów. Pytanie tylko, czy nie dojdzie do przepychanek o złapanie najlepszego Pokemona w okolicy.

Napisz do autora: grzegorz.burtan@innpoland.pl

Trwa ładowanie komentarzy...