NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Credit Sesame – Chiny i Alibaba tworzą finansowe i szpiegowskie social media

  Ten kto ma pieniądze, ten ma władzę i odpowiednie narzędzia do jej sprawowania. Zwłaszcza w Chinach. Z takiego założenia wyszli twórcy dosyć przedziwnego systemu Credit Sesame (https://www.creditsesame.com). Serwis powstał w Chinach. Zostaje tworzony przez chiński rząd, Ant Financial Services (Grupa Alibaba, 400 milionów użytkowników) i system randkowy Baihe (90 milionów użytkowników).

 • Pierwszy w Polsce, drugi na świecie. Białostoczanie stworzyli teledysk w PRISMA

  To film do pierwszego singla z nadchodzącej płyty zespołu Ken Lee. Za obraz odpowiada Maciej Korsan.

 • Współpracuje z międzynarodowymi markami, a uczelnia zaoferowała mu indeks. Podlasianin jest gwiazdą Instagrama

  Paweł Zmitrowicz mówi o sobie: „Jestem fotografem, scenografem, PR-owcem i copywriterem”. Ciekawa rozmowa, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć pokolenie Snapchata.

 • Prototypowanie kluczem do realizacji perfekcyjnych stron WWW

  Jedną z moich ulubionych myśli odnoszących się do projektowania stron internetowych jest myśl o tym, że jest to praca zawieszona gdzieś pomiędzy sztuką i intuicją, danymi i nauką. Te cztery filary powinny być wyznacznikiem najwyższych standardów pracy z klientem. Technologia, z której korzystamy na co dzień ma prowadzić do realizacji pięknych i efektownych stron, ale bez pominięcia użyteczności, intuicyjności i funkcjonalności.

 • Kierunek - ZMIANA

  Chociaż huczące billboardy nadal starają się mówić – kup, używaj, weź kredyt, oddaj później, stać Cię na to, a jeśli nie weź kolejny kredyt, to coraz częściej przekaz reklamowy nakierowany jest na konkretne wartości, a nie marzenia. Zamiast „więcej, więcej, więcej” otrzymujemy komunikat „możesz, warto, wybierz mądrze”. Okazuje się, że można promować produkt czy usługę, nie robiąc z odbiorców bezmyślnej materii, której zadaniem jest wydanie pieniędzy szybko, na byle co, teraz, zaraz.

 • Ekspansja w Intrenecie

  Dziś właściwie nie sposób myśleć o rozwijaniu eksportu, czy nawet o działalności gospodarczej w ogóle bez posiadania strony internetowej. Jest to tak oczywiste, że nie wymaga specjalnego uzasadnienia. Jeśli planujemy eksport to posiadanie serwisu www prowadzonego w języku angielskim...

 • Socialtraveling, czyli wakacje na własną rękę

  Nigdy nie wyjeżdżam na wakacje z biurem podróży. Byłem tylko raz i ten raz upewnił mnie w przekonaniu, że nie warto. Urlop to wyjątkowy czas w roku. W moim wypadku to zazwyczaj kilkanaście dni wolnego, na które chcę mieć stuprocentowy wpływ. Oczywiście poza tym, że chcę sam decydować co i jak, to są także inne mniej subiektywne korzyści wakacji na własną rękę, takie jak na przykład cena, która zazwyczaj jest dużo niższa niż wyjazd z biurem podróży.