Z "Go global" do globalnej kariery. Artur Racicki opowiada, czego nauczył się za oceanem

Artur Racicki, Social WIFI
Artur Racicki, Social WIFI
Z "Go global" NCBR do prawdziwej globalnej ekspansji. Social WIFI Artura Racickiego po zdobyciu inwestora śmiało myśli o rozwoju marketingu, sprzedaży, technologii i wchodzeniu na kolejne rynki. Racicki opowiada, jak w krótkim czasie rozwinął firmę i co dał mu program Narodowego Centrum Badań i Rozwoju."Go Global" to 15 milionów złotych dla polskich innowatorów na ekspansję zagraniczną.

Artur Racicki trzykrotnie starał się zakwalifikować do programu ze swoim startupem Social WIFI. Dwukrotnie się nie udało. Za trzecim razem zdobył pieniądze, za które wyjechał na kilka tygodni do Stanów Zjednoczonych. Tam dostał możliwość spotkania z mentorami, aniołami biznesu, potencjalnymi inwestorami. Nie udało mu się przekonać ich, by włożyli pieniądze w jego spółkę. Musiałby bowiem z całym zespołem przeprowadzić firmę z Polski do USA. W Stanach zdobył jednak bezcenne doświadczenie, które zaprocentowało na kolejnych etapach rozwoju jego start upu. Niedawno zainwestował w niego Rafał Brzoska.
Artur Racicki - założyciel Social WIFI
Zobacz wywiad
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.