
Minister Administracji i Cyfryzacji Andrzej Halicki zapowiada, że niebawem klienci będą mogli zapłacić w placówkach Poczty Polskiej kartą. Ponadto konsumenci mają otrzymać możliwość załatwienia różnego rodzaju spraw administracyjnych. Ma to się stać dzięki dobrym wynikom finansowym państwowego operatora, który od 5 lat każdy rok kończy zyskiem.
Na poczcie powinniśmy móc płacić kartą. Oczekuje się tego od dawna i myślę, że niebawem uda się to spełnić. Powinniśmy także otrzymać możliwość załatwienia spraw administracyjnych i to jest kolejny etap rozwoju Poczty Polskiej i współpracy z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji.
Napisz do autora: kamil.sztandera@innpoland.pl
