Czytaj INNPoland jeszcze wygodniej na swoim smartfonie! Pobierz dedykowaną aplikację na Androida lub iOS-a

Aplikacja mobilna INNPoland już dostępna
Aplikacja mobilna INNPoland już dostępna screen z iTunes
Redakcja INNPoland przygotowała dla swoich czytelników dedykowaną aplikację, która pozwoli im w jeszcze wygodniejszy sposób korzystać z serwisu za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Chcesz w każdej wolnej chwili, w autobusie, tramwaju czy w sklepowej kolejce jeszcze wygodniej na swoim smartfonie czytać wiodący serwis o polskich innowacjach i biznesie? Poznać sukcesy Polaków, a także poznać podpowiedzi, jak go osiągnąć? Myślisz o założeniu startupu? Szukasz biznesowych inspiracji?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to nie zwlekaj, tylko skorzystaj z aplikacji INNPoland na urządzenia mobilne. Na platformę Android można ją pobrać tutaj, a iOS tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.