Czytaj INNPoland jeszcze wygodniej na swoim smartfonie! Pobierz dedykowaną aplikację na Androida lub iOS-a

Aplikacja mobilna INNPoland już dostępna
Aplikacja mobilna INNPoland już dostępna screen z iTunes
Redakcja INNPoland przygotowała dla swoich czytelników dedykowaną aplikację, która pozwoli im w jeszcze wygodniejszy sposób korzystać z serwisu za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Chcesz w każdej wolnej chwili, w autobusie, tramwaju czy w sklepowej kolejce jeszcze wygodniej na swoim smartfonie czytać wiodący serwis o polskich innowacjach i biznesie? Poznać sukcesy Polaków, a także poznać podpowiedzi, jak go osiągnąć? Myślisz o założeniu startupu? Szukasz biznesowych inspiracji?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to nie zwlekaj, tylko skorzystaj z aplikacji INNPoland na urządzenia mobilne. Na platformę Android można ją pobrać tutaj, a iOS tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.