„Ja się zasadniczo o swoją głowę nie boję”. Do planowanej rekonstrukcji rządu może dojść w ciągu dwóch tygodni

Mateusz Morawiecki.
Mateusz Morawiecki. Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta
– Podlegam ocenom tak samo, jak inni, i robię wszystko to, co najlepiej potrafię zrobić dla Polski – mówił dziś rano wicepremier Mateusz Morawiecki na antenie RMF FM. – Ja się zasadniczo o swoją głowę nie boję – dorzucał.

Pytania o los wicepremiera pojawiły się po tym, jak w piątek wicemarszałek Senatu Adam Bielan zasugerował, że po 16 listopada może dojść do ogłoszenia zmian w rządzie. – Intuicja mi podpowiada, że to będzie na przełomie listopada, być może nawet w grudniu – mówił Bielan, choć jednocześnie wiązał potencjalne zmiany z zaplanowanym na 16 listopada podsumowaniem dwóch lat gabinetu Beaty Szydło.

Morawiecki, który sam figuruje na liście potencjalnych następców Beaty Szydło w fotelu premiera, odciął się jednak od spekulacji. – Ja się zajmuję rekonstrukcją polskiej gospodarki i finansów publicznych, więc nic tutaj nie powiem, ponieważ nie leży to w moich kompetencjach – zastrzegał. – Ja się zasadniczo o swoją głowę nie boję – ucinał.

źródło: forsal.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.