Legendarny szwajcarski producent sprzętu komputerowego wie, jak zawalczyć o rynek. Właśnie ruszył z promocją

Firma Logitech słynie zwłaszcza z futurystycznych urządzeń adresowanych do graczy.
Firma Logitech słynie zwłaszcza z futurystycznych urządzeń adresowanych do graczy. Fot. Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta
Black Friday czy Cyber Monday to przy takich promocjach pikuś. Znany szwajcarski producent sprzętu komputerowego, firma Logitech, właśnie zaczęła własną promocję – i potrwa ona po prostu do wyczerpania zapasów. W ofercie znajdą się zarówno akcesoria dla graczy, jak i sprzęt dla biura.

Wielka obniżka ma objąć wybrane akcesoria – przede wszystkim myszki, słuchawki, klawiatury i kierownice. Na zredukowane, promocyjne ceny będzie można liczyć przede wszystkim w sklepach największych sieci elektrotechnicznych w Polsce – od Media Markt począwszy, przez Saturn, Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD, X-Kom po Morele.net.

Graczom Logitechu właściwie przedstawiać nie trzeba: Szwajcarzy produkują renomowany sprzęt, ceniony przez miłośników gamingowych rozrywek. W promocji będzie można znaleźć m.in. produkty z rodziny Prodigy. Skądinąd, miłośników muzyki mogą przyciągnąć słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1. W grudniowej ofercie będzie można wyłowić też – uznawane za najpopularniejsze na świecie – kierownice G29 i G920, do gier wyścigowych, rzecz jasna.

Sprzęt dla biura będzie z kolei obejmować bezprzewodowe mysze i klawiatury oraz zaawansowany system audio Z906 5.1 z dźwiękiem surround, a także zestaw głośników Z337 z technologią Bluetooth.

Być może za sprawą takich promocji Logitech próbuje się przeprosić z konsumentami. Co prawda, firma słynie z jakości swoich produktów i ich niebywale – czasem przesadnie – wyrafinowanego designu. Jednak kilka tygodni temu przegięła: ni stąd ni zowąd poinformowała swoich klientów, że z dnia na dzień wyłączy funkcje urządzeń Harmony Line, służących do kontroli urządzeń kina domowego i sprzętu nagłaśniającego z poziomu smartfonu czy tabletu. Klienci zareagowali wściekłością – i trudno się dziwić, bowiem Harmony Line nie było sprzedawane ani jako usługa, ani abonament.


źródła: conowego.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.