Land Rover stworzył „terenowego” smartfona. Chce za niego niemałe pieniądze

mat. pras.
Jest odporny na kurz, wytrzyma zanurzenie w słonej wodzie i ekstremalnie skrajne temperatury. Upadek z wysokości 1,8 metra nie powinien na nim zrobić wrażenia – to najkrótszy opis nowego dzieła Land Rovera. Tym razem nie chodzi jednak o samochód.

Podczas targów MWC w Barcelonie Land Rover chce zaprezentować nowego smartfona. Telefon ma być taki, jak samochody brytyjskiego producenta – odporny nawet na najcięższe warunki.

Land Rover Explore dostał 5-calowy wyświetlacz Full HD, dziesięciordzeniowy procesor MTK Helio X27 (2,6 GHz), 4 GB RAM-u, pojemną, liczącą aż 4000 mAh baterię, LTE Cat 6 oraz gniazdo na dwie karty SIM. Jest również wyposażony w dwa aparaty o rozdzielczości 16 i 8 Mpix.

Brytyjczycy zlecili wykonanie urządzenia firmie Bullitt Group, znanej m.in. z produkcji wyjątkowo wytrzymałych telefonów CAT.

Firma przygotowała dla swoich fanów trzy zestawy bonusowe. W ramach Adventure Pack klienci dostaną dodatkowy akumulator (3600 mAh), stalowy karabińczyk, stalową obudowę i antenę GPS, Bike Pack to dodatkowy uchwyt na rower, a Battery Pack – akumulator o pojemność 4370 mAh.

Potencjalnych klientów odstraszyć może jednak cena. Producent chce za smartfona aż 649 euro (ok. 2,7 tys. złotych).
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.