To się nazywa agresywna promocja. Huawei dosłownie zastawił salony rywali

Ciężarówki Huawei zasłaniają salon Apple w Londynie - donoszą branżowe portale na Wyspach.
Ciężarówki Huawei zasłaniają salon Apple w Londynie - donoszą branżowe portale na Wyspach. Fot. Facebook / Fresh Android News
W rynkowej walce nie przebiera się w środkach. Na Wyspach ciężarówki z masywnymi reklamami najnowszego smartfona P20 firmy stanęły przed salonami najważniejszych konkurentów: Apple i Samsunga.


Ciężarówki, praktycznie zasłaniające fasady salonów gigantów rynku smartfonowego, stanęły m.in. przed salonami konkurencyjnych firm w Londynie. Akcja poprzedza wtorkową premierę flagowego smartfona chińskiej firmy, która ma mieć miejsce we wtorek w Paryżu. To zresztą nie jedyny element kampanii – w pobliżu salonów innych firm pojawiły się reklamujące P20 i P20 Pro graffiti, z napisem „renesans nadchodzi”. Reklamy doradzają też: „poczekaj” (wait) oraz „bądź cierpliwy” (be patient).

Wspomniany „renesans” ma dotyczyć przede wszystkim fotografii: P20 ma być wyposażony w obiektywy wyprodukowane przez legendarną firmę Leica – o rozdzielczości 12 i 20 megapkseli. System obejmuje m.in. sensor RGB 40 megapikseli i monochromatyczny – 20 megapikseli. Oznacza to, że P20 będzie w stanie robić imponujące jakością zdjęcia nawet w fatalnych warunkach świetlnych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.