To się nazywa agresywna promocja. Huawei dosłownie zastawił salony rywali

Ciężarówki Huawei zasłaniają salon Apple w Londynie - donoszą branżowe portale na Wyspach.
Ciężarówki Huawei zasłaniają salon Apple w Londynie - donoszą branżowe portale na Wyspach. Fot. Facebook / Fresh Android News
W rynkowej walce nie przebiera się w środkach. Na Wyspach ciężarówki z masywnymi reklamami najnowszego smartfona P20 firmy stanęły przed salonami najważniejszych konkurentów: Apple i Samsunga.

Ciężarówki, praktycznie zasłaniające fasady salonów gigantów rynku smartfonowego, stanęły m.in. przed salonami konkurencyjnych firm w Londynie. Akcja poprzedza wtorkową premierę flagowego smartfona chińskiej firmy, która ma mieć miejsce we wtorek w Paryżu. To zresztą nie jedyny element kampanii – w pobliżu salonów innych firm pojawiły się reklamujące P20 i P20 Pro graffiti, z napisem „renesans nadchodzi”. Reklamy doradzają też: „poczekaj” (wait) oraz „bądź cierpliwy” (be patient).

Wspomniany „renesans” ma dotyczyć przede wszystkim fotografii: P20 ma być wyposażony w obiektywy wyprodukowane przez legendarną firmę Leica – o rozdzielczości 12 i 20 megapkseli. System obejmuje m.in. sensor RGB 40 megapikseli i monochromatyczny – 20 megapikseli. Oznacza to, że P20 będzie w stanie robić imponujące jakością zdjęcia nawet w fatalnych warunkach świetlnych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Coraz częściej pod sztandarem walki z terroryzmem, w tym również cyberterroryzmem, przeprowadza się zmiany w prawie, które rozpoczynają dyskusję nad prawem do prywatności i wzajemnym stosunkiem obu wartości. Czy zawsze jednak mamy do czynienia z ingerencją w prywatność jednostki przy okazji zapewnienia większego poziomu bezpieczeństwa?

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.