Ta wielka firma płaci po 1000 zł polskim internautom. Wymagania są śmiesznie niskie

Netflix płaci swoim użytkownikom 1000 zł za kilkudniowe konsultacje
Netflix płaci swoim użytkownikom 1000 zł za kilkudniowe konsultacje Marcin Onufryjuk / Agencja Gazeta
Netflix rozsyła do swoich użytkowników maila z informacją o badaniu. Na podstawie odpowiedzi na kilka pytań chce wytypować grupę kontrolną, która weźmie udział w kilkudniowym projekcie zaplanowanym na połowę maja. W zamian badani mogą liczyć jednak na sowite wynagrodzenie.


Badanie ma się odbyć w dniach 12-15 maja w Warszawie, a kwalifikacja do niego zależy od odpowiedzi na kilka pytań. Spółka pisze, że chce po prostu „porozmawiać o oglądaniu filmów i seriali”. Już samo to, brzmi jak wstęp do pracy marzeń. A to dopiero początek, bo chwilę później Amerykanie dodają, że za poświęcony czas odpowiednio się odwdzięczą, czyt. dobrze zapłacą.

– Jeśli ostatecznie weźmiesz w nim udział, w ramach podziękowania otrzymasz od nas co najmniej 250 euro (czyli nieco ponad 1000 zł – przyp. red.) – deklaruje Netflix.


Netflix pojawił się oficjalnie nad Wisłą w 2016 roku. W ubiegłym roku firma zapowiedziała prawdziwą ofensywnę. W ciągu 2018 roku ma zamiar wyprodukować 80 filmów (w 2017 stworzyła 50) na co ma zamiar przeznaczyć niebagatelną kwotę 8 mld dolarów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Magda StawskaMagda Stawska

Aby trwać trzeba przetrwać. Aby przetrwać trzeba działać. Człowiek od wieków poszukuje sposobów na bezpieczne trwanie.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Piotr BuckiPiotr Bucki

5 listopada 2016 roku portal BuzzFeed opublikował quiz. Do dziś zrobiło go ponad 5 milionów kobiet i kilkuset mężczyzn.