On buduje drugą Wenecję, ona nie ma dość batonów. Lewandowscy w inwestycyjnym ciągu

Anna Lewandowska będzie sprzedawać nie tylko chipsy i batony, ale i artykuły dla dzieci
Anna Lewandowska będzie sprzedawać nie tylko chipsy i batony, ale i artykuły dla dzieci Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta
Robert Lewandowski po cichu staje się coraz poważniejszym biznesmenem. Pieniądze, które zarabia na boisku przeznaczy ma przerobienie Giżycka w Wenecję. Jego małżonka Anna otwiera z kolei nowy sklep internetowy.

Nowy biznes Lewego nosi roboczą nazwę „Wenecja Mazur”. Piłkarz jest jednym ze wspólników projektu, który zakłada budowę dużego kompleksu wypoczynkowego. W jego skład ma wchodzić marina, restauracja na wodzie, port i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Uzupełnieniem całości ma być pływające centrum serwisowe dla łodzi – ze sklepem, warsztatem i całą niezbędną infrastrukturą.

Na dodatek na giżyckim kanale mają się pojawić… prawdziwe włoskie gondole. To dlatego projekt grupy biznesmenów okrzyknięto „Wenecją Mazur”. Jak pisze Fakt.pl, inwestycja otrzymała już dofinansowanie w wysokości 27,5 mln zł z programu „Polska Północno-Wschodnia”.

Inwestycja w Giżycku to tylko wycinek biznesowej działalności Roberta Lewandowskiego. Polski piłkarz otworzył już agencję specjalizującą się w komunikacji marketingowej oraz zainwestował m.in. w portal ślubny czy internetową galerię handlową.

"Ann" nie zasypia gruszek w popiele
Z kolei żona Lewego, Anna, otworzy sklep internetowy. Ma być on połączeniem serwisu parentingowego (czyli przeznaczonego dla rodziców) oraz sprzedaży artykułów dla dzieci. Całość będzie nosić nazwę Baby By Ann. Sklep ma ruszyć już w połowie maja 2018 roku.

Do kupienia będą głównie produkty wysokiej jakości, można więc przypuszczać, że tanio nie będzie. W końcu słynne batony Lewandowskiej czy sygnowane przez nią chipsy cenami przyprawiają o zawrót głowy.

Baby By Ann to jej kolejny projekt. Zaczęła od prowadzenia bloga, potem założyła firmę produkującą zdrową żywność Foods by Ann. Później stworzyła aplikację dietetyczną Diet by Ann oraz treningową - Diet & Training by Ann a także otworzyła w Warszawie centrum sportowo-dietetyczne Healthy Center by Ann.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.