W półtora roku dwa razy wygrał po 1 mln euro w loterii. Użył tej samej kombinacji

Mężczyzna w obu loteriach łącznie wygrał ponad 8,5 milionów złotych
Mężczyzna w obu loteriach łącznie wygrał ponad 8,5 milionów złotych fot. Rafał Michałowski / Agencja Gazeta
Jak wygrać w loterii? Ten mężczyzna ma na to sposób. Już dwukrotnie, w ciągu zaledwie półtora roku, wytypował szczęśliwe cyfry. Dzięki temu zgarnął 2 mln euro (to ponad 8,5 mln zł). Nie zamierza na tym poprzestać i już mówi o kolejnej wygranej.


Jak wyliczyli francuscy matematycy, szansa powtórzenia wygranej była równa 1 na 16 bilionów. A jednak pewnemu Francuzowi udało się dokonać prawie niemożliwego. Jak podaje dziennik „Le Parisien”, mężczyzna w ciągu 18 miesięcy dwukrotnie wygrał po 1 mln euro w loterii My Million.

Loteria My Million opiera się na zasadzie wytypowania dwóch liter i siedmiu cyfr, które muszą zgadzać się z wygenerowanym automatycznie kodem. Zwycięzca pierwszy raz trafnie wypełnił kupon 11 listopada 2016 r. Drugi raz wygrał niedawno, bo 18 maja tego roku.

Loteria - wyniki losowania
Nazwiska zwycięzcy nie ujawniono. Wiadomo tylko, że grał wyłącznie w loterii Euro Millions i… za każdym razem stosował tę samą kombinację cyfr. Szczęśliwy numer, który już dwukrotnie zwyciężył, to FA2051153. Jak powiedział przy odbieraniu nagrody, mężczyzna zamierza powtórzyć „przewrót stulecia", bo przecież „do trzech razy sztuka”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.