W półtora roku dwa razy wygrał po 1 mln euro w loterii. Użył tej samej kombinacji

Mężczyzna w obu loteriach łącznie wygrał ponad 8,5 milionów złotych
Mężczyzna w obu loteriach łącznie wygrał ponad 8,5 milionów złotych fot. Rafał Michałowski / Agencja Gazeta
Jak wygrać w loterii? Ten mężczyzna ma na to sposób. Już dwukrotnie, w ciągu zaledwie półtora roku, wytypował szczęśliwe cyfry. Dzięki temu zgarnął 2 mln euro (to ponad 8,5 mln zł). Nie zamierza na tym poprzestać i już mówi o kolejnej wygranej.


Jak wyliczyli francuscy matematycy, szansa powtórzenia wygranej była równa 1 na 16 bilionów. A jednak pewnemu Francuzowi udało się dokonać prawie niemożliwego. Jak podaje dziennik „Le Parisien”, mężczyzna w ciągu 18 miesięcy dwukrotnie wygrał po 1 mln euro w loterii My Million.

Loteria My Million opiera się na zasadzie wytypowania dwóch liter i siedmiu cyfr, które muszą zgadzać się z wygenerowanym automatycznie kodem. Zwycięzca pierwszy raz trafnie wypełnił kupon 11 listopada 2016 r. Drugi raz wygrał niedawno, bo 18 maja tego roku.

Loteria - wyniki losowania
Nazwiska zwycięzcy nie ujawniono. Wiadomo tylko, że grał wyłącznie w loterii Euro Millions i… za każdym razem stosował tę samą kombinację cyfr. Szczęśliwy numer, który już dwukrotnie zwyciężył, to FA2051153. Jak powiedział przy odbieraniu nagrody, mężczyzna zamierza powtórzyć „przewrót stulecia", bo przecież „do trzech razy sztuka”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.