Wiemy, ile The Rolling Stones zarobili za koncert w Warszawie. Gigantyczne honorarium gwiazd rocka

The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym
The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
The Rolling Stones - zarobki. Bycie gwiazdą rocka się opłaca. Szczególnie gdy wraz z talentem muzycznym idzie w parze smykałka do interesów. Udowodnił to w niedzielę kultowy zespół The Rolling Stones. Za koncert w Warszawie artyści otrzymali honorarium w wysokości 5,5 mln dol., jak donosi „Rzeczpospolita”.

Jak podkreśla dziennik, członkowie legendarnego zespołu to nie tylko wielcy artyści - to również świetnie zarabiający biznesmeni.

Najlepsze miejsca na koncercie kosztowały prawie 2 tys. zł, choć krążyły też plotki o biletach po 14 tys. zł, które oferowały możliwość spotkania ze Stonesami.

The Rolling Stones - ile dostali za koncert?
Wysokością swojej gaży pokonali dużo młodszych artystów, którzy wystąpili w zeszły weekend podczas Open’era 2018. Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu byli m. in. Depeche Mode oraz Bruno Mars. Kwota 5,5 mln dol., czyli ponad 20 milionów złotych, którą zgarnęło The Rolling Stones, robi wielkie wrażenie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.