Wiemy, ile The Rolling Stones zarobili za koncert w Warszawie. Gigantyczne honorarium gwiazd rocka

The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym
The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
The Rolling Stones - zarobki. Bycie gwiazdą rocka się opłaca. Szczególnie gdy wraz z talentem muzycznym idzie w parze smykałka do interesów. Udowodnił to w niedzielę kultowy zespół The Rolling Stones. Za koncert w Warszawie artyści otrzymali honorarium w wysokości 5,5 mln dol., jak donosi „Rzeczpospolita”.

Jak podkreśla dziennik, członkowie legendarnego zespołu to nie tylko wielcy artyści - to również świetnie zarabiający biznesmeni.

Najlepsze miejsca na koncercie kosztowały prawie 2 tys. zł, choć krążyły też plotki o biletach po 14 tys. zł, które oferowały możliwość spotkania ze Stonesami.

The Rolling Stones - ile dostali za koncert?
Wysokością swojej gaży pokonali dużo młodszych artystów, którzy wystąpili w zeszły weekend podczas Open’era 2018. Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu byli m. in. Depeche Mode oraz Bruno Mars. Kwota 5,5 mln dol., czyli ponad 20 milionów złotych, którą zgarnęło The Rolling Stones, robi wielkie wrażenie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.