Wiemy, ile The Rolling Stones zarobili za koncert w Warszawie. Gigantyczne honorarium gwiazd rocka

The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym
The Rolling Stones wystąpili w Warszawie 8 lipca 2018 r. na Stadionie Narodowym fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
The Rolling Stones - zarobki. Bycie gwiazdą rocka się opłaca. Szczególnie gdy wraz z talentem muzycznym idzie w parze smykałka do interesów. Udowodnił to w niedzielę kultowy zespół The Rolling Stones. Za koncert w Warszawie artyści otrzymali honorarium w wysokości 5,5 mln dol., jak donosi „Rzeczpospolita”.

Jak podkreśla dziennik, członkowie legendarnego zespołu to nie tylko wielcy artyści - to również świetnie zarabiający biznesmeni.

Najlepsze miejsca na koncercie kosztowały prawie 2 tys. zł, choć krążyły też plotki o biletach po 14 tys. zł, które oferowały możliwość spotkania ze Stonesami.

The Rolling Stones - ile dostali za koncert?
Wysokością swojej gaży pokonali dużo młodszych artystów, którzy wystąpili w zeszły weekend podczas Open’era 2018. Jak pisaliśmy w INNPoland.pl, gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu byli m. in. Depeche Mode oraz Bruno Mars. Kwota 5,5 mln dol., czyli ponad 20 milionów złotych, którą zgarnęło The Rolling Stones, robi wielkie wrażenie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.