Nazywają go „Money”. Słusznie, bo to najlepiej zarabiający celebryta na świecie

Bokser Floyd "Money" Mayweather ma flotę luksusowych samochodów, którymi chwali się na swoim kanale
Bokser Floyd "Money" Mayweather ma flotę luksusowych samochodów, którymi chwali się na swoim kanale YouTube.com / Mayweather Promotions
Floyd „Money” Mayweather to amerykański pięściarz, który według „Forbesa” w ciągu ostatnich 12 miesięcy był najlepiej zarabiającym celebrytą na świecie. Przez rok zainkasował 285 mln dol.


Gwiazda boksera znów zaświeciła mocno dzięki słynnej walce z czołowym zawodnikiem MMA, Conorem McGregorem. Pojedynek, który odbył się w Las Vegas 26 sierpnia 2017 r., przyniósł Mayweatherowi zwycięstwo i ponad 600 mln dol. dochodu. Na ostatniej w swojej karierze walce bokser "wywalczył" 275 mln dol.

Od razu za bokserem uplasował się aktor i producent George Clooney z dorobkiem 239 mln dol. Podium zamyka Kylie Jenner, która zarobiła 166.5 mln dol. Najmłodsza z Kardashianek „wszystko zawdzięcza samej sobie”, jak obwieścił „Forbes”, który tydzień temu wrzucił ją na swoją okładkę. Celebrytka fortuny dorobiła się na firmie kosmetycznej Kylie Cosmetics, którą założyla raptem trzy lata temu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.