Nazywają go „Money”. Słusznie, bo to najlepiej zarabiający celebryta na świecie

Bokser Floyd "Money" Mayweather ma flotę luksusowych samochodów, którymi chwali się na swoim kanale
Bokser Floyd "Money" Mayweather ma flotę luksusowych samochodów, którymi chwali się na swoim kanale YouTube.com / Mayweather Promotions
Floyd „Money” Mayweather to amerykański pięściarz, który według „Forbesa” w ciągu ostatnich 12 miesięcy był najlepiej zarabiającym celebrytą na świecie. Przez rok zainkasował 285 mln dol.

Gwiazda boksera znów zaświeciła mocno dzięki słynnej walce z czołowym zawodnikiem MMA, Conorem McGregorem. Pojedynek, który odbył się w Las Vegas 26 sierpnia 2017 r., przyniósł Mayweatherowi zwycięstwo i ponad 600 mln dol. dochodu. Na ostatniej w swojej karierze walce bokser "wywalczył" 275 mln dol.

Od razu za bokserem uplasował się aktor i producent George Clooney z dorobkiem 239 mln dol. Podium zamyka Kylie Jenner, która zarobiła 166.5 mln dol. Najmłodsza z Kardashianek „wszystko zawdzięcza samej sobie”, jak obwieścił „Forbes”, który tydzień temu wrzucił ją na swoją okładkę. Celebrytka fortuny dorobiła się na firmie kosmetycznej Kylie Cosmetics, którą założyla raptem trzy lata temu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.