Nazywają go „Money”. Słusznie, bo to najlepiej zarabiający celebryta na świecie

Bokser Floyd "Money" Mayweather ma flotę luksusowych samochodów, którymi chwali się na swoim kanale
Bokser Floyd "Money" Mayweather ma flotę luksusowych samochodów, którymi chwali się na swoim kanale YouTube.com / Mayweather Promotions
Floyd „Money” Mayweather to amerykański pięściarz, który według „Forbesa” w ciągu ostatnich 12 miesięcy był najlepiej zarabiającym celebrytą na świecie. Przez rok zainkasował 285 mln dol.

Gwiazda boksera znów zaświeciła mocno dzięki słynnej walce z czołowym zawodnikiem MMA, Conorem McGregorem. Pojedynek, który odbył się w Las Vegas 26 sierpnia 2017 r., przyniósł Mayweatherowi zwycięstwo i ponad 600 mln dol. dochodu. Na ostatniej w swojej karierze walce bokser "wywalczył" 275 mln dol.

Od razu za bokserem uplasował się aktor i producent George Clooney z dorobkiem 239 mln dol. Podium zamyka Kylie Jenner, która zarobiła 166.5 mln dol. Najmłodsza z Kardashianek „wszystko zawdzięcza samej sobie”, jak obwieścił „Forbes”, który tydzień temu wrzucił ją na swoją okładkę. Celebrytka fortuny dorobiła się na firmie kosmetycznej Kylie Cosmetics, którą założyla raptem trzy lata temu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.