Studia niepotrzebne, ale musisz sięgnąć ręką na 212 cm. Prestiżowa firma rozpoczyna rekrutację w Polsce

Linie Emirates rozpoczynają rekrutację w Polsce
Linie Emirates rozpoczynają rekrutację w Polsce youtube.com/National Geographic Magazine Poland
To czy udało ci się zdobyć tytuł magistra, nie ma dla nas większego znaczenia. Ważne jest natomiast, żebyś był w stanie dosięgnąć do półki zamieszczonej na wysokości 212 centymetrów – mniej więcej w ten sposób można streścić część wymagań, jakie linia lotnicza Emirates stawia przed potencjalnymi pracownikami. Przewoźnik zorganizuje za niedługo w Polsce spotkania rekrutacyjne.

Emirates to jedna z najbardziej uznanych linii lotniczych na świecie. Tylko w 2017 roku przewoźnik zgarnął nagrodę w plebiscycie TripAdvisor dla „najlepszej linii lotniczej świata”, a w Passenger Choice Awards - za najlepszy system rozrywki pokładowej.

Emirates - rekrutacja w Polsce
Teraz przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich szuka pracowników w Polsce. Spotkania rekrutacyjne mają się odbyć 25 sierpnia (Wrocław) i 28 sierpnia (Warszawa) - informuje "Puls HR". Emirates szuka osób, które skończyły 21 lat i biegle posługują się angielskim. Wykształcenie? Wystarczy mieć maturę w kieszeni, rekruterzy Emirates mają za to zwracać pilną uwagę, czy kandydaci będą w stanie dosięgnąć do wysokości 212 cm.

Przeciętna pensja w Emirates to ok. 2100 euro na rękę. Linia chwali się szerokim pakietem benefitów. Wśród nich znajduje się darmowy transport do pracy, opieka lekarska i ulgi na bilety dla rodziny i przyjaciół. Emirates zapewnia również zakwaterowanie w hotelu w Dubaju i zniżki w tamtejszych centrach handlowych. Przewoźnik szuka bowiem osób, które będą kursować m.in. na trasie do Dubaju.


Jak pisaliśmy ostatnio w INNPoland.pl, Tim Clark, prezydent Emirates, przyznał że brakuje mu ok. 100-150 pilotów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.