Studia niepotrzebne, ale musisz sięgnąć ręką na 212 cm. Prestiżowa firma rozpoczyna rekrutację w Polsce

Linie Emirates rozpoczynają rekrutację w Polsce
Linie Emirates rozpoczynają rekrutację w Polsce youtube.com/National Geographic Magazine Poland
To czy udało ci się zdobyć tytuł magistra, nie ma dla nas większego znaczenia. Ważne jest natomiast, żebyś był w stanie dosięgnąć do półki zamieszczonej na wysokości 212 centymetrów – mniej więcej w ten sposób można streścić część wymagań, jakie linia lotnicza Emirates stawia przed potencjalnymi pracownikami. Przewoźnik zorganizuje za niedługo w Polsce spotkania rekrutacyjne.

Emirates to jedna z najbardziej uznanych linii lotniczych na świecie. Tylko w 2017 roku przewoźnik zgarnął nagrodę w plebiscycie TripAdvisor dla „najlepszej linii lotniczej świata”, a w Passenger Choice Awards - za najlepszy system rozrywki pokładowej.

Emirates - rekrutacja w Polsce
Teraz przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich szuka pracowników w Polsce. Spotkania rekrutacyjne mają się odbyć 25 sierpnia (Wrocław) i 28 sierpnia (Warszawa) - informuje "Puls HR". Emirates szuka osób, które skończyły 21 lat i biegle posługują się angielskim. Wykształcenie? Wystarczy mieć maturę w kieszeni, rekruterzy Emirates mają za to zwracać pilną uwagę, czy kandydaci będą w stanie dosięgnąć do wysokości 212 cm.

Przeciętna pensja w Emirates to ok. 2100 euro na rękę. Linia chwali się szerokim pakietem benefitów. Wśród nich znajduje się darmowy transport do pracy, opieka lekarska i ulgi na bilety dla rodziny i przyjaciół. Emirates zapewnia również zakwaterowanie w hotelu w Dubaju i zniżki w tamtejszych centrach handlowych. Przewoźnik szuka bowiem osób, które będą kursować m.in. na trasie do Dubaju.


Jak pisaliśmy ostatnio w INNPoland.pl, Tim Clark, prezydent Emirates, przyznał że brakuje mu ok. 100-150 pilotów.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.