Egzotyczna woda w polskim Lidlu. Zachwyciła Beyonce, Rihannę i Justina Biebera

FIJI Water to ulubiona woda Beyonce
FIJI Water to ulubiona woda Beyonce 123rf.com
Jeśli marzą wam się egzotyczne wakacje na rajskich wyspach, już niedługo możecie mieć ich przedsmak. Aby skosztować wody z egzotycznych wysp Fidżi wystarczy… wyskoczyć do Lidla.

Woda FIJI, jak przekonuje sieć, swoje walory smakowe zawdzięcza powolnemu przenikaniu tropikalnego deszczu przez skały wulkaniczne. Pozyskiwana z artezyjskiej studni, pomaga w odkwaszaniu organizmu.

Egzotyczną wodę produkuje Fundacja FIJI Water, której priorytetem jest środowisko. Firma korzysta z materiałów podlegających recyklingowi, dba o wody i zalesienie na wyspach Fidżi, a w razie katastrof gwarantuje pomoc lokalnemu społeczeństwu.

W 2017 r. FIJI Water podbiła serca amerykańskich celebrytów - piją ją m.in. Beyonce, Rihanna i Justin Bieber. W ofercie Lidla wodę będzie można kupić od poniedziałku, do wyczerpania zapasów.
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Podczas ostatniej konferencji Kurs na HR w Gdańsku, Marcin Grzegory z Invest in Pomerania, zadał widowni pytanie, „Kto z Państwa wie coś na temat projektu Invest in Pomerania”. Potem dodał, „Pytam, bo wiem, że nie ma nic gorszego niż opowiadania o rzeczach, które ludzie znają i kojarzą”. Miał rację.

Łukasz DudkoŁukasz Dudko

Odpowiedzi na to pytanie jest tyle, że wystarczyłoby pewnie na grubą książkę, ale skupmy się na dwóch kluczowych błędach: słabej analizie konkurencji oraz nieprzygotowaniu produktu i zespołu. Bez tego ekspansja na rynki zagraniczne nie ma szans.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Walter Isaacson, w podsumowaniu biografii Leonardo da Vinci, podsuwa nam sporą listę wniosków wynikających z działalności artysty, które można wykorzystać do rozwijania swojej kreatywności.