Egzotyczna woda w polskim Lidlu. Zachwyciła Beyonce, Rihannę i Justina Biebera

FIJI Water to ulubiona woda Beyonce
FIJI Water to ulubiona woda Beyonce 123rf.com
Jeśli marzą wam się egzotyczne wakacje na rajskich wyspach, już niedługo możecie mieć ich przedsmak. Aby skosztować wody z egzotycznych wysp Fidżi wystarczy… wyskoczyć do Lidla.

Woda FIJI, jak przekonuje sieć, swoje walory smakowe zawdzięcza powolnemu przenikaniu tropikalnego deszczu przez skały wulkaniczne. Pozyskiwana z artezyjskiej studni, pomaga w odkwaszaniu organizmu.

Egzotyczną wodę produkuje Fundacja FIJI Water, której priorytetem jest środowisko. Firma korzysta z materiałów podlegających recyklingowi, dba o wody i zalesienie na wyspach Fidżi, a w razie katastrof gwarantuje pomoc lokalnemu społeczeństwu.

W 2017 r. FIJI Water podbiła serca amerykańskich celebrytów - piją ją m.in. Beyonce, Rihanna i Justin Bieber. W ofercie Lidla wodę będzie można kupić od poniedziałku, do wyczerpania zapasów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.