Egzotyczna woda w polskim Lidlu. Zachwyciła Beyonce, Rihannę i Justina Biebera

FIJI Water to ulubiona woda Beyonce
FIJI Water to ulubiona woda Beyonce 123rf.com
Jeśli marzą wam się egzotyczne wakacje na rajskich wyspach, już niedługo możecie mieć ich przedsmak. Aby skosztować wody z egzotycznych wysp Fidżi wystarczy… wyskoczyć do Lidla.

Woda FIJI, jak przekonuje sieć, swoje walory smakowe zawdzięcza powolnemu przenikaniu tropikalnego deszczu przez skały wulkaniczne. Pozyskiwana z artezyjskiej studni, pomaga w odkwaszaniu organizmu.

Egzotyczną wodę produkuje Fundacja FIJI Water, której priorytetem jest środowisko. Firma korzysta z materiałów podlegających recyklingowi, dba o wody i zalesienie na wyspach Fidżi, a w razie katastrof gwarantuje pomoc lokalnemu społeczeństwu.

W 2017 r. FIJI Water podbiła serca amerykańskich celebrytów - piją ją m.in. Beyonce, Rihanna i Justin Bieber. W ofercie Lidla wodę będzie można kupić od poniedziałku, do wyczerpania zapasów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.