Całe życie robiliśmy to źle. Krótka historia o niewygodnym kursorze w smartfonie

Ten prosty trik oszczędzi ci masy nerwów.
Ten prosty trik oszczędzi ci masy nerwów. 123rf.com
Czasem coś, co jednym wydaje się do przesady oczywiste, dla innych jest zupełną nowością. Sądząc po reakcjach na jeden z postów dotyczący przesuwania kursora na smartfonach, większość z nas całe życie robiła to źle.

Jeśli kiedykolwiek zmagaliście się z poprawieniem literówki popełnionej na smartfonie, a wasz gruby paluch nie mógł trafić w odpowiednie miejsce w tekście - oto koniec waszej męki.

Piotr Konieczny z portalu niebezpiecznik.pl pokazał internautom prosty sposób na przesunięcie kursora w wiadomości. Okazało się, że wystarczy przesunąć palcem po spacji w prawo lub lewo, by wycelować kursorem w odpowiednie miejsce.

Ludzie są pod wrażeniem
– Od 10 minut nie mogę wstać, jestem w szoku. Nie miałem o tym pojęcia, dzięki – pisze jeden z internautów pod postem Koniecznego.

– Królu złoty dzięki! – ekscytuje się inny.

Okrzyków zachwytu jest więcej. Wpis na Facebooku został również gwiazdą Wykopu, na którym wdzięczni internauci dziękują Koniecznemu za poradę.

Trik działa na klawiaturach Google w iPhonie i Androidzie. Redakcja INNPoland.pl dorzuca jeszcze od siebie kilka dodatkowych sztuczek, które sprawią, że korzystanie z telefonu z Androidem przestanie być irytujące, a stanie się znacznie przyjemniejsze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.