Całe życie robiliśmy to źle. Krótka historia o niewygodnym kursorze w smartfonie

Ten prosty trik oszczędzi ci masy nerwów.
Ten prosty trik oszczędzi ci masy nerwów. 123rf.com
Czasem coś, co jednym wydaje się do przesady oczywiste, dla innych jest zupełną nowością. Sądząc po reakcjach na jeden z postów dotyczący przesuwania kursora na smartfonach, większość z nas całe życie robiła to źle.


Jeśli kiedykolwiek zmagaliście się z poprawieniem literówki popełnionej na smartfonie, a wasz gruby paluch nie mógł trafić w odpowiednie miejsce w tekście - oto koniec waszej męki.

Piotr Konieczny z portalu niebezpiecznik.pl pokazał internautom prosty sposób na przesunięcie kursora w wiadomości. Okazało się, że wystarczy przesunąć palcem po spacji w prawo lub lewo, by wycelować kursorem w odpowiednie miejsce.

Ludzie są pod wrażeniem
– Od 10 minut nie mogę wstać, jestem w szoku. Nie miałem o tym pojęcia, dzięki – pisze jeden z internautów pod postem Koniecznego.

– Królu złoty dzięki! – ekscytuje się inny.

Okrzyków zachwytu jest więcej. Wpis na Facebooku został również gwiazdą Wykopu, na którym wdzięczni internauci dziękują Koniecznemu za poradę.

Trik działa na klawiaturach Google w iPhonie i Androidzie. Redakcja INNPoland.pl dorzuca jeszcze od siebie kilka dodatkowych sztuczek, które sprawią, że korzystanie z telefonu z Androidem przestanie być irytujące, a stanie się znacznie przyjemniejsze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.