Tuż przed premierą wyciekły nazwy nowych iPhone’ów. Winne jest samo Apple

Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem
Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem flickr.com / Aaron Yoo / CC BY-ND 2.0
Choć premiera nowych iPhone’ów odbędzie się dopiero wieczorem, ich nazwy już są znane internautom. Wszystko przez błąd na stronie oficjalnego sklepu Apple.

Nowe nazwy urządzeń wyśledził portal ATH, który na stronie producenta smartfonów znalazł plik XML z mapą linków znajdujących się w serwisie. Hiperłącza skrywały nazwy jeszcze niezaprezentowanych modeli iPhone’ów.

Felerny plik dość szybko zniknął ze strony Apple, jednak portal zdążył już zrobić jego kopię. Z pozyskanych danych wynika, że nowe urządzenia będą nazywały się iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone XR.

iPhone droższy, iPhone tańszy
Według medialnych doniesień sprzed kilku dni, 5,8-calowy iPhone Xs oraz 6,5-calowy iPhone Xs Max mają być tymi „droższymi” modelami. Będą wyposażone w panele OLED i obudowane stalową ramką.

Dla klientów o skromniejszych portfelach zaprezentowany zostanie 6,1-calowy iPhone XR. Wraz z nieco słabszą specyfikacją otrzymał on wyświetlacz LCD i aluminiową ramkę. W przeciwieństwie do droższych modeli, będzie wyposażony w pojedynczy aparat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej BaranowskiBartłomiej Baranowski

Ponad roku temu polscy widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda proces wydawania gry przez małe niezależne studio. Film dokumentalny „Wszystko z nami w porządku” ukazuje trud tworzenia produkcji „Lichtspeer”. O grach i o filmie porozmawiałem z twórcami gry oraz reżyserem filmu.

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.