Tuż przed premierą wyciekły nazwy nowych iPhone’ów. Winne jest samo Apple

Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem
Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem flickr.com / Aaron Yoo / CC BY-ND 2.0
Choć premiera nowych iPhone’ów odbędzie się dopiero wieczorem, ich nazwy już są znane internautom. Wszystko przez błąd na stronie oficjalnego sklepu Apple.

Nowe nazwy urządzeń wyśledził portal ATH, który na stronie producenta smartfonów znalazł plik XML z mapą linków znajdujących się w serwisie. Hiperłącza skrywały nazwy jeszcze niezaprezentowanych modeli iPhone’ów.

Felerny plik dość szybko zniknął ze strony Apple, jednak portal zdążył już zrobić jego kopię. Z pozyskanych danych wynika, że nowe urządzenia będą nazywały się iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone XR.

iPhone droższy, iPhone tańszy
Według medialnych doniesień sprzed kilku dni, 5,8-calowy iPhone Xs oraz 6,5-calowy iPhone Xs Max mają być tymi „droższymi” modelami. Będą wyposażone w panele OLED i obudowane stalową ramką.

Dla klientów o skromniejszych portfelach zaprezentowany zostanie 6,1-calowy iPhone XR. Wraz z nieco słabszą specyfikacją otrzymał on wyświetlacz LCD i aluminiową ramkę. W przeciwieństwie do droższych modeli, będzie wyposażony w pojedynczy aparat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Na jednym ze szkoleń uczestnicy robią ćwiczenie. Mają przygotować prostą anegdotę. Na dowolny temat. Może to być własna historia. Może być zasłyszana. Jedna z uczestniczek bardzo precyzyjnie i dobrze opowiada historię „o bezstresowym wychowaniu”. Być może ją znasz.

Igor IluninIgor Ilunin

Komunikacja machine-to-machine jest jednym z kluczowych składników przyszłości transportu globalnego.

Łukasz MurawskiŁukasz Murawski

Jeśli piszesz (lub zamierzasz pisać) książki, to raport z badań stanu czytelnictwa w Polsce za rok 2017 powinien Cię dodatkowo motywować.