Tuż przed premierą wyciekły nazwy nowych iPhone’ów. Winne jest samo Apple

Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem
Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem flickr.com / Aaron Yoo / CC BY-ND 2.0
Choć premiera nowych iPhone’ów odbędzie się dopiero wieczorem, ich nazwy już są znane internautom. Wszystko przez błąd na stronie oficjalnego sklepu Apple.

Nowe nazwy urządzeń wyśledził portal ATH, który na stronie producenta smartfonów znalazł plik XML z mapą linków znajdujących się w serwisie. Hiperłącza skrywały nazwy jeszcze niezaprezentowanych modeli iPhone’ów.

Felerny plik dość szybko zniknął ze strony Apple, jednak portal zdążył już zrobić jego kopię. Z pozyskanych danych wynika, że nowe urządzenia będą nazywały się iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone XR.

iPhone droższy, iPhone tańszy
Według medialnych doniesień sprzed kilku dni, 5,8-calowy iPhone Xs oraz 6,5-calowy iPhone Xs Max mają być tymi „droższymi” modelami. Będą wyposażone w panele OLED i obudowane stalową ramką.

Dla klientów o skromniejszych portfelach zaprezentowany zostanie 6,1-calowy iPhone XR. Wraz z nieco słabszą specyfikacją otrzymał on wyświetlacz LCD i aluminiową ramkę. W przeciwieństwie do droższych modeli, będzie wyposażony w pojedynczy aparat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.