Tuż przed premierą wyciekły nazwy nowych iPhone’ów. Winne jest samo Apple

Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem
Wyciekły nazwy nowych iPhone'ów. Premiera dopiero dziś wieczorem flickr.com / Aaron Yoo / CC BY-ND 2.0
Choć premiera nowych iPhone’ów odbędzie się dopiero wieczorem, ich nazwy już są znane internautom. Wszystko przez błąd na stronie oficjalnego sklepu Apple.


Nowe nazwy urządzeń wyśledził portal ATH, który na stronie producenta smartfonów znalazł plik XML z mapą linków znajdujących się w serwisie. Hiperłącza skrywały nazwy jeszcze niezaprezentowanych modeli iPhone’ów.

Felerny plik dość szybko zniknął ze strony Apple, jednak portal zdążył już zrobić jego kopię. Z pozyskanych danych wynika, że nowe urządzenia będą nazywały się iPhone Xs, iPhone Xs Max oraz iPhone XR.

iPhone droższy, iPhone tańszy
Według medialnych doniesień sprzed kilku dni, 5,8-calowy iPhone Xs oraz 6,5-calowy iPhone Xs Max mają być tymi „droższymi” modelami. Będą wyposażone w panele OLED i obudowane stalową ramką.

Dla klientów o skromniejszych portfelach zaprezentowany zostanie 6,1-calowy iPhone XR. Wraz z nieco słabszą specyfikacją otrzymał on wyświetlacz LCD i aluminiową ramkę. W przeciwieństwie do droższych modeli, będzie wyposażony w pojedynczy aparat.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.