Żabka kusi, by otwierać sklepy z jej szyldem. Można zarobić niemal dwa razy więcej, niż wcześniej

Sieć Żabka obiecuje nowym franczyzobiorcom nawet 15 tys. zł gwarantowanego miesięcznego przychodu. Ale coś za coś.
Sieć Żabka obiecuje nowym franczyzobiorcom nawet 15 tys. zł gwarantowanego miesięcznego przychodu. Ale coś za coś. Fot. Adam Stępień / Agencja Gazeta
Sieć Żabka wabi nowych franczyzobiorców wyjątkowo dobrymi warunkami umów. Kto zdecyduje się na współpracę z siecią, dostanie gwarancję minimum 12-tysięcznego miesięcznego przychodu netto – przez pierwsze trzy miesiące jest nawet szansa na kwotę wyższą o 3 tysiące złotych.

Gwarantowana kwota wzrosła niemal dwukrotnie, bo „jeszcze do niedawna w materiałach reklamowych Żabki można było znaleźć informację o gwarantowanych 6,5 tys. zł miesięcznie dla nowych franczyzobiorców” – zauważa portal Wiadomości Handlowe.

Pytanie, czy nie jest to czasowa promocja, bowiem sieć zastrzega, że nowe zasady będą obowiązywać tylko w przypadku nawiązania współpracy do końca lutego 2019 r.

Żabka - gwarantowane przychody
Lukratywne warunki są obwarowane wieloma zastrzeżeniami. Na 12, czy nawet 15 tysięcy złotych ma szansę nowy partner – i tylko w przypadku pierwszego sklepu, który byłby prowadzony przez daną osobę.

12-tysięczne przychody mają być gwarantowane przez pierwsze pół roku – i to nie jako gotówka, tylko część rabatu zakupowego z działalności gospodarczej franczyzobiorcy w sklepie. 3-tysięczny bonus, jeśli się go zdobędzie, będzie miał również formę rabatu.

Według Wiadomości Handlowych kuszące warunki współpracy to próba rozwinięcia sieci placówek, które mogłyby działać w „niehandlowe” niedziele. Mimo że niektóre sklepy sieci działają pomimo obostrzeń, to sieć generalnie ma uważać, że na zakazie straciła. Stąd kolejny, kluczowy warunek skorzystania z hojnej oferty: zobowiązanie do otwierania sklepu w niedziele na co najmniej 8 godzin.

Jak się szacuje, do lutego 2019 r. sieć powiększy się o kolejne kilkaset placówek (w tej chwili liczy 5,2 tys. sklepów). W sumie sieć deklaruje, że chce otworzyć 700 placówek w 2018 r. – i zapewne chciałaby utrzymać to tempo w kolejnych latach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.