Darmowa kawa w sklepach sieci Żabka. Znamy szczegóły nowej promocji

Żabka z nową promocją dla klientów. Do połowy listopada br. rozdaje darmową kawę.
Żabka z nową promocją dla klientów. Do połowy listopada br. rozdaje darmową kawę. Fot. Mieczysław Michalak / Agencja Gazeta
Sieć sklepów Żabka organizuje akcję promocyjną dla amatorów świeżo mielonej kawy. Do połowy listopada br. rozda 200 tys. specjalnych kubków, które uprawnią właścicieli do darmowej kawy w Żabka Cafe.


Kubeczek o pojemności 200 ml można otrzymać każdego ranka do połowy listopada pod wybranymi sklepami Żabka z nowym logo, zlokalizowanymi w 27 miastach w Polsce. Z naczyniem należy podejść do sprzedawcy, „nabić” kubek w kasie i napełnić go kawą. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi klientów na możliwość zakupu świeżo mielonej kawy w sklepach sieci.

Żabki otwarte w niedzielę
Żabka zasłynęła ostatnio z przekształcania swoich placówek franczyzowych w "placówki pocztowe", w których można odbierać przesyłki. Dzięki temu klienci mogą ją odwiedzać również w niedziele objęte zakazem handlu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Wciąż dość powszechnym jest przeświadczenie o tym, że multitasking przynosi korzyści, szczególnie w zakresie naszej produktywności. Jak natomiast wskazują autorzy książki "Umysł Lidera" jest to przeświadczenie błędne.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Za oknem męczą nas mordercze upały, a w Vertigo Green Energy próbujemy po raz kolejny dopasować naszą strategię do zastanych warunków prawnych, które zmieniają się jak w kalejdoskopie.

Marta KarpińskaMarta Karpińska

Spółka Good Safe otrzymała milion złotych od Funduszu SPINAKER alfa finansującego projekt, którego istotą jest możliwość cyfrowego zapisu postanowień różnego rodzaju dokumentów.