Poseł PiS napisał list do premiera. Domaga się, żeby w samolotach puszczano filmy o papieżu

Poseł PiS domaga się filmów o papieżu i ks. Popiełuszce w samolotach LOT-u.
Poseł PiS domaga się filmów o papieżu i ks. Popiełuszce w samolotach LOT-u. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Poseł PiS Bartosz Kownacki napisał list do premiera w sprawie zaniedbania ze strony PLL LOT. Skarży się w nim, że w samolotach narodowego przewoźnika brakuje patriotycznych filmów promujących polską historię.


Patriotyczne filmy na pokładzie
Polityk w interpelacji do prezesa Rady Ministrów zaproponował, aby w repertuarze na pokładach samolotów LOT-u znalazły się m.in. takie filmy jak „Karol - człowiek, który został papieżem”, „Popiełuszko - wolność jest w nas” czy „Quo Vadis”, które „ukazują piękną, choć bolesną historię Polski”.

Według Kownackiego w obecnej ofercie przewoźnika brakuje filmów patriotycznych i o wybitnych Polakach. Odpowiedzi na razie nie otrzymał.

Kim jest Bartosz Kownacki?

Bartosz Kownacki, były wiceminister obrony, obecnie jest posłem PiS i członkiem komisji śledczej ds. Amber Gold. Był jednym z 252 polityków, którzy poparli projekt antyszczepionkowców w Sejmie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.