Xiaomi Mi 8 Pro od jutra w Polsce. Smartfon z przezroczystą obudową

Xiaomi Mi 8 Pro będzie dostępny w Polsce od 16 listopada 2018 roku.
Xiaomi Mi 8 Pro będzie dostępny w Polsce od 16 listopada 2018 roku. mat. prasowe
Od jutra w polskich sklepach zadebiutuje Xiaomi Mi 8 Pro. Telefon z charakterystyczną przezroczystą obudową będzie dostępny w cenie 2599 zł.

Nowy Mi 8 Pro od standardowej wersji Mi 8 różni się czytnikiem linii papilarnych umieszczonym w ekranie. Ale można go też odblokować swoją twarzą dzięki funkcji face unlock. Nowością w Mi 8 Pro jest również prześwitujący tył, przez który można podejrzeć komponenty telefonu.

Parametry techniczne Mi 8 Pro
Oprócz tego zmian w porównaniu do Mi 8 nie ma. Nowy smartfon wyposażony jest w procesor Snapdragon TM 845 oraz 6,21-calowy ekran AMOLED z funkcją Always-On display, która sprawia, że przy wyłączonym wyświetlaczu będzie można sprawdzić datę czy godzinę, co oszczędza baterię. Mi 8 Pro ma podwójny aparat o rozdzielczości 12 MP, wspomagany przez AI.

Cena Mi 8 Pro w Polsce
Telefon Mi 8 Pro Transparent Titanium (8GB + 128GB) dostępny będzie od 16 listopada 2018 r. w cenie 2 599 zł w autoryzowanych sklepach Mi Stores oraz w sieci na platformach: Euro AGD RTV, x-kom, Neonet, MediaMarkt oraz Komputronik.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Geoblokowaniem nazywane są praktyki polegające na blokowaniu dostępu do stron internetowych lub przekierowywania na strony przewidziane dla danego rynku ze względu na przynależność państwową odwiedzającego. Takie praktyki uznawane są za dyskryminujące...

Bartłomiej DąbkowskiBartłomiej Dąbkowski

Pewne książki warto przeczytać, inne trzeba. Do tej drugiej kategorii zalicza się z pewnością „Siła Nawyku”, której autorem jest Charles Duhigg. Jak tłumaczy już sam podtytuł, książka pozwala zrozumieć „dlaczego robimy to co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie”. Otóż okazuje się, że mózg działa według pewnych schematów.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.