Xiaomi Mi 8 Pro od jutra w Polsce. Smartfon z przezroczystą obudową

Xiaomi Mi 8 Pro będzie dostępny w Polsce od 16 listopada 2018 roku.
Xiaomi Mi 8 Pro będzie dostępny w Polsce od 16 listopada 2018 roku. mat. prasowe
Od jutra w polskich sklepach zadebiutuje Xiaomi Mi 8 Pro. Telefon z charakterystyczną przezroczystą obudową będzie dostępny w cenie 2599 zł.

Nowy Mi 8 Pro od standardowej wersji Mi 8 różni się czytnikiem linii papilarnych umieszczonym w ekranie. Ale można go też odblokować swoją twarzą dzięki funkcji face unlock. Nowością w Mi 8 Pro jest również prześwitujący tył, przez który można podejrzeć komponenty telefonu.

Parametry techniczne Mi 8 Pro
Oprócz tego zmian w porównaniu do Mi 8 nie ma. Nowy smartfon wyposażony jest w procesor Snapdragon TM 845 oraz 6,21-calowy ekran AMOLED z funkcją Always-On display, która sprawia, że przy wyłączonym wyświetlaczu będzie można sprawdzić datę czy godzinę, co oszczędza baterię. Mi 8 Pro ma podwójny aparat o rozdzielczości 12 MP, wspomagany przez AI.

Cena Mi 8 Pro w Polsce
Telefon Mi 8 Pro Transparent Titanium (8GB + 128GB) dostępny będzie od 16 listopada 2018 r. w cenie 2 599 zł w autoryzowanych sklepach Mi Stores oraz w sieci na platformach: Euro AGD RTV, x-kom, Neonet, MediaMarkt oraz Komputronik.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.