Dwa lata szukali lokalizacji. Huawei w końcu otwiera własny sklep w Polsce

W konferencji zapowiadającej otwarcie sklepu Huawei wziął udział Robert Lewandowski
W konferencji zapowiadającej otwarcie sklepu Huawei wziął udział Robert Lewandowski Foto: Konrad Bagiński / INNPoland.pl
Blisko stąd do firmowych salonów Samsunga i Xiaomi. W warszawskiej Arkadii powstał zakątek technologiczny. W zalewie ciuchów, perkalu i koralików znalazło się miejsce na prezentowanie nowości technologicznych.


Sklep Huawei pełni kilka funkcji, zresztą przedstawiciele marki jak ognia unikają określenia sklep. To coś, co na zachodzie określa się jako "house of brand". Znajdzie się tam miejsce na sprzedaż produktów, na serwis oraz na organizowanie spotkań i wydarzeń.

– To pierwszy taki punkt w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Tego miejsca szukaliśmy dwa lata, w końcu centrum handlowe Arkadia zaakceptowało naszą ofertę. Sklep ma być raczej miejscem do prezentacji najnowszych produktów – podkreślał podczas otwarcia szef regionu CEE i Nordics Yanmin Wang. Zapowiedział też, że koncept będzie powielany na innych rynkach.
Naprawa sprzętu Huawei
Co ciekawe, w nieoficjalnych rozmowach przedstawiciele Huawei mówili, iż nie jest wykluczone, że w tym miejscu będzie można serwisować urządzenia tej marki, które nie zostały kupione w Polsce, a których produkcję mieliśmy okazję podejrzeć.

Dotychczas dystrybutorzy sprzętu chińskiej firmy odmawiali serwisowania produktów kupionych np. w dalekowschodnich sklepach internetowych. Trudno im się dziwić – nie mieli na to czasu i środków.

Sklep, który mieliśmy już okazję obejrzeć wspólnie z ambasadorem marki, Robertem Lewandowskim, zostanie oficjalnie otwarty 15 grudnia. Przez dwa dni będą tam gościć influencerzy, pomagający w promocji Huawei.

Można się więc spodziewać minikoncertu Sarsy czy spotkania z Anną Lewandowską. Wracając do naszego piłkarza – ogłosił on przedłużenie współpracy z Huawei, ciągle będzie się więc pojawiał w reklamach tej firmy.

Przedstawiciele Huawei zapewniają też, że podczas oficjalnego otwarcia będzie sporo ciekawych promocji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.