Dwa lata szukali lokalizacji. Huawei w końcu otwiera własny sklep w Polsce

W konferencji zapowiadającej otwarcie sklepu Huawei wziął udział Robert Lewandowski
W konferencji zapowiadającej otwarcie sklepu Huawei wziął udział Robert Lewandowski Foto: Konrad Bagiński / INNPoland.pl
Blisko stąd do firmowych salonów Samsunga i Xiaomi. W warszawskiej Arkadii powstał zakątek technologiczny. W zalewie ciuchów, perkalu i koralików znalazło się miejsce na prezentowanie nowości technologicznych.


Sklep Huawei pełni kilka funkcji, zresztą przedstawiciele marki jak ognia unikają określenia sklep. To coś, co na zachodzie określa się jako "house of brand". Znajdzie się tam miejsce na sprzedaż produktów, na serwis oraz na organizowanie spotkań i wydarzeń.

– To pierwszy taki punkt w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Tego miejsca szukaliśmy dwa lata, w końcu centrum handlowe Arkadia zaakceptowało naszą ofertę. Sklep ma być raczej miejscem do prezentacji najnowszych produktów – podkreślał podczas otwarcia szef regionu CEE i Nordics Yanmin Wang. Zapowiedział też, że koncept będzie powielany na innych rynkach.
Naprawa sprzętu Huawei
Co ciekawe, w nieoficjalnych rozmowach przedstawiciele Huawei mówili, iż nie jest wykluczone, że w tym miejscu będzie można serwisować urządzenia tej marki, które nie zostały kupione w Polsce, a których produkcję mieliśmy okazję podejrzeć.

Dotychczas dystrybutorzy sprzętu chińskiej firmy odmawiali serwisowania produktów kupionych np. w dalekowschodnich sklepach internetowych. Trudno im się dziwić – nie mieli na to czasu i środków.

Sklep, który mieliśmy już okazję obejrzeć wspólnie z ambasadorem marki, Robertem Lewandowskim, zostanie oficjalnie otwarty 15 grudnia. Przez dwa dni będą tam gościć influencerzy, pomagający w promocji Huawei.

Można się więc spodziewać minikoncertu Sarsy czy spotkania z Anną Lewandowską. Wracając do naszego piłkarza – ogłosił on przedłużenie współpracy z Huawei, ciągle będzie się więc pojawiał w reklamach tej firmy.

Przedstawiciele Huawei zapewniają też, że podczas oficjalnego otwarcia będzie sporo ciekawych promocji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.