Motywacja przez cały rok. Te kobiety wiedzą, jak wytrwać w noworocznych postanowieniach

Według badań większość ludzi nie potrafi wytrwać w postanowieniach noworocznych.
Według badań większość ludzi nie potrafi wytrwać w postanowieniach noworocznych. Fot. Kornelia Głowacka-Wolf / Agencja Gazeta
Postanowień noworocznych trudno dotrzymać. Motywacja najczęściej z miesiąca na miesiąc jest coraz niższa, co zresztą wykazują badania. Z pomocą utrzymania jej na równie wysokim poziomie, co na początku Nowego Roku, przychodzi bezpłatny kurs online „Jak wyznaczyć sobie cel i być w nim wytrwałym?” udostępniony przez Fundację Sukces Pisany Szminką.


Zgodnie z badaniami uniwersytetu Scranton w Pensylwanii aż 92 proc. osób nie potrafi dotrzymać swoich noworocznych założeń. Niską skutecznością w spełnieniu postanowień wykazują się również Polacy - według badań CBOS z 2017 r. tylko 10 proc. badanych osiągnęło swój cel.

Jak wytrwać w dążeniu do celu?
W sprostaniu życiowym wyzwaniom, które sami przed sobą stawiamy, pomóc może kurs „Jak wyznaczyć sobie cel i być w nim wytrwałym?”. Udostępniony przez Fundację Sukces Pisany Szminką w ramach programu Sukces TO JA i prowadzony przez coacha Karolinę Cwalinę, skierowany jest przede wszystkim do kobiet, chcących zyskać motywację do działania i lepiej zarządzać czasem.

Kurs „Jak wyznaczyć sobie cel i być w nim wytrwałym?” dostępny jest pod udostępnionym linkiem. To niejedyne warsztaty, jakie organizowane są przez Fundację. Więcej informacji znajdziecie na stronie: sukcestoja.pl/konferencje-i-warsztaty/
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.