Najlepsze usługi i atrakcje dla twojego zwierzaka. "Posiadanie psa czy kota to styl życia"

Dzięki aplikacji Petpit miłośnicy czworonogów mogą zająć się swoimi zwierzakami przez telefon.
Dzięki aplikacji Petpit miłośnicy czworonogów mogą zająć się swoimi zwierzakami przez telefon. flickr.com / Ryan Johnson / CC BY-SA 2.0
Aplikacja Petpit powstała z miłości do zwierząt i właśnie im w całości jest poświęcona. Z jej pomocą właściciele czworonogów mogą nie tylko znaleźć usługi dla swoich futrzaków, ale także atrakcyjne miejsca do spacerowania czy restauracje, w których ich psy i koty będą mile widziane.


Aplikacja Petpit
Jak wyjaśnia założycielka Petpit, Małgorzata Bekas, w rozmowie z portalem mambiznes.pl, aplikacja jest źródłem wiedzy o lokalnych usługodawcach, najlepszych miejscach do spacerowania czy spędzania wolnego czasu w towarzystwie futrzastych przyjaciół.

W Petpit znaleźć można zatem m.in. miejscowych weterynarzy, trenerów i behawiorystów, hotele dla zwierząt, ale również przyjazne zwierzętom restauracje czy kawiarnie. Aplikacja pozwala również w adopcji bezdomnych zwierząt, a jej autorzy już planują nowe dodatki.

– Wprowadzamy też funkcję wskazującą najbliższego dyżurującego specjalistę, a także mobilną książeczkę zdrowia i kalendarz szczepień – opowiada Bekas w rozmowie z serwisem.

Bezpłatna na iOS i Android
Aplikacja działająca zaledwie od dwóch miesięcy już ma na swoim koncie prawie 2 tys. użytkowników. Dostępna jest za darmo w sklepach App Store i Google Play. I to ma się nie zmienić - Bekas zapowiada, że Petpit pozostanie bezpłatna, a zarabiać na siebie będzie reklamami.


– Uważam, że rynek jest bardzo nienasycony. Chcemy nauczyć ludzi korzystać z wygody jaką daje nasza aplikacja. Chcemy ich również uświadomić, że posiadanie psa czy kota, to nie tylko obowiązki, ale po prostu styl życia. W dodatku całkiem przyjemny i pełen możliwości – podsumowuje założycielka.

Oprócz restauracji, coraz bardziej pet-friendly stają się również polskie biura. Według badań przeprowadzonych przez organizację Blue Cross, ponad 90 proc. pracodawców, którzy pozwolili swoim pracownikom przyprowadzać zwierzęta, zauważa pozytywną zmianę w środowisku pracy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.