Świetne wieści dla turystów. Mnóstwo nowych połączeń lotniczych z Polski

Już niedługo z Polski wystartuje mnóstwo nowych połączeń lotniczych
Już niedługo z Polski wystartuje mnóstwo nowych połączeń lotniczych Foto: Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta
Lato 2019 roku ma obfitować w nowe możliwości podróży. Już dziś działające u nas linie i lotniska zapowiadają prawdziwy wysyp nowych tras w najróżniejszych kierunkach. Sprawdź, gdzie możesz polecieć za kilka miesięcy.


Jak pisze Rzeczpospolita, 14 polskich lotnisk zaoferuje nam blisko 450 regularnych połączeń. Już na początku roku będziemy mogli latać z Modlina i Krakowa do Ammanu z Ryanairem albo do Marrakeszu z Warszawy (dzięki liniom Wizz Air). W stolicy pojawi się także easyJet z połączeniami do Londynu, Genewy i Berlina.

Loty z Krakowa
W tym roku na lotnisku Balice pojawią się linie Laudamotion, Blue Air oraz Transavia. Dzięki istniejącym i nowym połączeniom będzie można latać m.in. do Ammanu, Londynu, Leeds, Tel Awiwu, Eindhoven, Kijowa, Lwowa i Turynu.

Z Warszawy będzie sześć nowych kierunków: m.in. Bazylea i Turyn i różne londyńskie lotniska. Wzrośnie też częstotliwość lotów narodowego przewoźnika na trasach np. do Amsterdamu, Tallina czy Stambułu.

Z innych lotnisk będzie też można szybko dostać się do Kijowa, Lwowa, Charkowa oraz Odessy.

LOT - nowe połączenia
Ogłoszenia nowych połączeń dopiero rozpoczął LOT. Wiadomo, że narodowy przewoźnik poleci do Miami, Bejrutu i Warny, a także zwiększy liczbę rejsów na swoich rejsach długodystansowych. Ale nowych kierunków będzie jeszcze więcej. Oby pracownicy linii lotniczych nie musieli się skarżyć na polskich pasażerów.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.