Znamy ich ze świetnych słodyczy. Teraz do polskich sklepów trafią lody ich produkcji

Już w tym roku na polski rynek trafią lody od Ferrero i Wawel. (zdjęcie ilustracyjne)
Już w tym roku na polski rynek trafią lody od Ferrero i Wawel. (zdjęcie ilustracyjne) 123rf.com
Producenci słodyczy Wawel i Ferrero stawiają na rozwój, a że czekolada nie będzie już bardziej popularna, to zdecydowali się postawić na mrożonki i wypuścić na polski rynek własne lody. Debiut mrożonych słodyczy nastąpi jeszcze w tym roku.


Jak pisze „Puls Bizensu”, Ferrero i Wawel traktują kategorię lodów jako obszar, w którym można się rozwinąć. Dlatego jeszcze w tym roku planują wypuścić na polski rynek własne marki lodów.

Lody od Ferrero i Wawel
Lody od Ferrero, jednego z największych producentów słodyczy na świecie, mogli już skosztować mieszkańcy Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Francji. Od tego roku, dzięki współpracy z Unileverem, mrożone słodkości będą dostępne również w Polsce.

Również polski producent słodyczy Wawel, wraz z Unileverem, wypuści w tym roku swoją linię lodów. Będą to najprawdopodobniej lody "impulsywne" oraz "familijne".

Wawel to krakowskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wyrobów cukierniczych. Założone w 1898 r. przez Adama Piaseckiego, dziś jest jednym z liderów polskiego rynku słodyczy. Rodzimi konsumenci znają firmę dzięki takim cukierkom, jak Michałki, Malaga, Tiki-Taki, Kasztanki czy specjalnej marce słodyczy Magnetic, produkowanej wyłącznie dla Biedronki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.