Trailer nowego Johna Wicka rozgrzał internet. Eksperci oceniają, czy film będzie kasowym hitem

John Wick 3: Parabellum zapowiada się najbardziej kasowym filmem, w jakim zagrał Keanu Reeves.
John Wick 3: Parabellum zapowiada się najbardziej kasowym filmem, w jakim zagrał Keanu Reeves. John Wick: Chapter 3 - Parabellum / press kit
W sieci właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun kolejnego filmu o najgroźniejszym płatnym zabójcy USA, Johnie Wicku. Keanu Reeves, który powraca w trzeciej już części serii John Wick 3: Parabellum jako tytułowy bohater, tym razem wystąpi w towarzystwie Halle Berry oraz… psów.


Fani mocnego kina akcji już przebierają nogami w ekscytacji na myśl o kontynuacji historii płatnego zabójcy. I wszystko wskazuje na to, że trzecia odsłona przygód Johna Wicka przebije nawet dwie poprzednie, bo najnowszy trailer zapowiada naprawdę pełną akcji produkcję. Zresztą zobaczcie sami:

Kasowy hit
Jak przypomina „Forbes” pierwszy John Wick zarobił 88 mln dol. przy budżecie 20 mln dol. w pięć tygodni, druga część okazała się większym sukcesem - 171 mln dol. globalnego zysku przy 40 mln dol. budżetu. Zanosi się na to, że John Wick przy trzecim podejściu zarobi dużo więcej.

Amerykański dziennik wieszczy, że John Wick 3 ma szansę zarobić 122 mln dol. w USA i nawet 262 mln dol. na całym świecie w ciągu pierwszego weekendu od debiutu. To zapewniłoby trzeciej odsłonie serii pierwsze miejsce wśród wszystkich części serii filmów akcji. Zaś na pewno byłoby najbardziej dochodową produkcją, w której wystąpił Keanu Reeves od czasów Matrixa.

Premierę John Wick 3 zaplanowano na 17 maja 2019 r. Chwilę wcześniej w kinach zadebiutują z niecierpliwością wyczekiwani Avengers: Endgame oraz Detective Pikachu. To bardzo mocni konkurenci - poprzedniej części Avengers: Wojna bez granic udało się zarobić ponad 2 mld dol. Pytanie zatem, czy Johnowi Wickowi uda się pobić słupki oglądalności w porównaniu z takimi gigantami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIATOWY DZIEŃ SZEFA

0 0Twój szef cię nienawidzi? Nie musisz się zwalniać. Oto co powinieneś zrobić
0 0I kolejna godzina zmarnowana. Tak sprawisz, że gadatliwy kolega z pracy się przymknie
BIZNES 0 0Wymyślił, że będzie przynosił korpoludkom książki. "Znikają w 5 minut. Ludzie się na nie rzucają"
0 0Oto dziejowa sprawiedliwość. Ofiara naciągnęła na kasę internetowego oszusta
0 0Nie obserwujecie nas jeszcze na Instagramie? Będziecie zaskoczeni, co tam się wyprawia
0 0Tak zachowasz produktywność, gdy pracujesz zdalnie (a tak naprawdę wcale tego nie chcesz)
0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Zdobywca Nagrody Nobla: Nie oszukujmy się, nie skolonizujemy egzoplanet
KARIERA 0 0Rzuciła pracę programistki, żeby opiekować się cudzymi kotami. I świetnie na tym wyszła