Trailer nowego Johna Wicka rozgrzał internet. Eksperci oceniają, czy film będzie kasowym hitem

John Wick 3: Parabellum zapowiada się najbardziej kasowym filmem, w jakim zagrał Keanu Reeves.
John Wick 3: Parabellum zapowiada się najbardziej kasowym filmem, w jakim zagrał Keanu Reeves. John Wick: Chapter 3 - Parabellum / press kit
W sieci właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun kolejnego filmu o najgroźniejszym płatnym zabójcy USA, Johnie Wicku. Keanu Reeves, który powraca w trzeciej już części serii John Wick 3: Parabellum jako tytułowy bohater, tym razem wystąpi w towarzystwie Halle Berry oraz… psów.


Fani mocnego kina akcji już przebierają nogami w ekscytacji na myśl o kontynuacji historii płatnego zabójcy. I wszystko wskazuje na to, że trzecia odsłona przygód Johna Wicka przebije nawet dwie poprzednie, bo najnowszy trailer zapowiada naprawdę pełną akcji produkcję. Zresztą zobaczcie sami:

Kasowy hit
Jak przypomina „Forbes” pierwszy John Wick zarobił 88 mln dol. przy budżecie 20 mln dol. w pięć tygodni, druga część okazała się większym sukcesem - 171 mln dol. globalnego zysku przy 40 mln dol. budżetu. Zanosi się na to, że John Wick przy trzecim podejściu zarobi dużo więcej.

Amerykański dziennik wieszczy, że John Wick 3 ma szansę zarobić 122 mln dol. w USA i nawet 262 mln dol. na całym świecie w ciągu pierwszego weekendu od debiutu. To zapewniłoby trzeciej odsłonie serii pierwsze miejsce wśród wszystkich części serii filmów akcji. Zaś na pewno byłoby najbardziej dochodową produkcją, w której wystąpił Keanu Reeves od czasów Matrixa.

Premierę John Wick 3 zaplanowano na 17 maja 2019 r. Chwilę wcześniej w kinach zadebiutują z niecierpliwością wyczekiwani Avengers: Endgame oraz Detective Pikachu. To bardzo mocni konkurenci - poprzedniej części Avengers: Wojna bez granic udało się zarobić ponad 2 mld dol. Pytanie zatem, czy Johnowi Wickowi uda się pobić słupki oglądalności w porównaniu z takimi gigantami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.