Oto prawdziwa praca marzeń. 500 tysięcy złotych za udział w rejsie dookoła świata

Praca jako zawodowy podróżnik? Właśnie kogoś takiego szuka firma Royal Carribean.
Praca jako zawodowy podróżnik? Właśnie kogoś takiego szuka firma Royal Carribean. 123rf.com
Kochasz podróże, a w mediach społecznościowych czujesz się jak ryba w wodzie? W takim razie ta praca jest stworzona dla ciebie. Linie Royal Caribbean szukają osoby, która będzie podróżowała po całym świecie i szukała niezwykłych atrakcji na brzegu dla klientów luksusowych statków wycieczkowych. Firma nie dość, że pokryje wszystkie koszty, to jeszcze wybranemu kandydatowi zapłaci.

Szczęśliwiec, który zostanie wyłoniony w rekrutacji, wsiądzie na luksusowy statek Royal Caribbean i popłynie w rejs dookoła świata. Odwiedzi m.in. lodowce na Alasce, norweskie Fiordy, japońską Osakę czy luksusową prywatną wyspę należącą do Royal Carribean na Karaibach. Firma pokrywa wszystkie koszty podróży i płaci 100 tys. funtów brytyjskich, czyli ok. 489 tys. zł.

Rekrutacja na podróżnika

Aby dostać tę pracę należy mieć ukończone 21 lat, ważny paszport, dużo wolnego czasu w okresie od maja do końca sierpnia 2019 r. oraz biegle poruszać się po Instagramie i innych mediach społecznościowych, jak podaje portal fly4free.pl.

Rekrutacja polega na wrzuceniu na Instagrama, Insta-Stories i IGTV swojego ulubionego zdjęcia i filmu z podróży z hashtagiem #ShoreExplorer i znacznikiem @RoyalCaribbeanUK. Zwycięzca zostanie wyłoniony 15 kwietnia.

Zakładamy, że konkurencja będzie mocna, jednak podobne oferty od czasu do czasu się pojawiają. Ostatnio pisaliśmy w INNPoland.pl, jak znaleźć wymarzoną pracę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Piotr BuckiPiotr Bucki

Aaron Sorkin – amerykański dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent filmowy i telewizyjny – przekonuje, że jeśli nie masz w swojej opowieści takich słów jak „ale”, „jednak”, „z wyjątkiem”, „poza”, „tymczasem”, to nie stworzysz dobrej historii. Jeśli nie masz właśnie takich słów funkcyjnych, to nie masz też dobrej narracji do swojej prezentacji.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Całkiem niedawno rozpoczął się nowy rok 2019. Jaki był poprzedni dla mnie i mojej firmy? Odpowiem obiektywnie i szczerze. Dobry. Z dumą mogę powiedzieć, że cały czas rośniemy, notujemy zyski, a pracy nie brakuje. Jest to zasługa kilku składowych. Po pierwsze wzrastającej świadomości co do sektora odnawialnych źródeł energii.

Krzysztof SurgutKrzysztof Surgut

Twoja Firma została zaatakowana przez hakerów? No to może warto odpowiedzieć im "Pięknym za Nadobne" i przygotować lub zlecić kontratak? To nie jest najlepszy pomysł. Dlaczego? Zapraszam do lektury.