„To żadna kwota, zaraz zostanie uregulowana”. Prezes PiS zalega z jeszcze jedną fakturą

Mimo obietnic prezesa PiS mecenas zajmująca się projektem wież przy ulicy Srebrnej wciąż nie otrzymała zaległych płatności.
Mimo obietnic prezesa PiS mecenas zajmująca się projektem wież przy ulicy Srebrnej wciąż nie otrzymała zaległych płatności. Fot. Dawid Zuchowicz / Agencja Gazeta
3 tysiące złotych – taką zaległość ma do zapłaty prezes Jarosław Kaczyński. Chodzi o honorarium dla prawniczki, która zajmowała się projektem „wież” przy ulicy Srebrnej, w centrum Warszawy. Obietnice szefa PiS poszły najwyraźniej w las.


3 tysiące to nie jest żadna sprawa, to będzie załatwione. Zapłacimy – tak miał podsumować monit w sprawie nieuregulowanej faktury dla mecenas Ireny Sobczak Kaczyński. „Gazeta Wyborcza” wytyka, że zaległość dotychczas nie została uregulowana.

Zaległości Prezesa PiS
Dziennikarze gazety zapytali prawniczkę o zaległe płatności. – Informuję, że do dnia dzisiejszego faktura nie została opłacona przez odbiorcę faktury – miała im odpisać Sobczak.

To kolejna, choć niewątpliwie drobniejsza niż inne, zaległość, jaką mają do zapłacenia pomysłodawcy wieżowców w Warszawie. Zaległości te stały się źródłem afery nazywanej „taśmami Kaczyńskiego”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Anna SzubertAnna Szubert

1 czerwca w Hali Expo w Łodzi odbędzie się siódma edycja pokazu polskich projektantów Marka Wspiera Markę. To wydarzenie wyjatkowe na skalę Polski.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.