„To żadna kwota, zaraz zostanie uregulowana”. Prezes PiS zalega z jeszcze jedną fakturą

Mimo obietnic prezesa PiS mecenas zajmująca się projektem wież przy ulicy Srebrnej wciąż nie otrzymała zaległych płatności.
Mimo obietnic prezesa PiS mecenas zajmująca się projektem wież przy ulicy Srebrnej wciąż nie otrzymała zaległych płatności. Fot. Dawid Zuchowicz / Agencja Gazeta
3 tysiące złotych – taką zaległość ma do zapłaty prezes Jarosław Kaczyński. Chodzi o honorarium dla prawniczki, która zajmowała się projektem „wież” przy ulicy Srebrnej, w centrum Warszawy. Obietnice szefa PiS poszły najwyraźniej w las.


3 tysiące to nie jest żadna sprawa, to będzie załatwione. Zapłacimy – tak miał podsumować monit w sprawie nieuregulowanej faktury dla mecenas Ireny Sobczak Kaczyński. „Gazeta Wyborcza” wytyka, że zaległość dotychczas nie została uregulowana.

Zaległości Prezesa PiS
Dziennikarze gazety zapytali prawniczkę o zaległe płatności. – Informuję, że do dnia dzisiejszego faktura nie została opłacona przez odbiorcę faktury – miała im odpisać Sobczak.

To kolejna, choć niewątpliwie drobniejsza niż inne, zaległość, jaką mają do zapłacenia pomysłodawcy wieżowców w Warszawie. Zaległości te stały się źródłem afery nazywanej „taśmami Kaczyńskiego”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Okazała się takim hitem, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Przepis PiS-u na bezkarność. Człowiek partii na czele najważniejszego organu kontroli w państwie
0 0Para Polaków zrobiła biznes... na psich głowach. Sprzedają swoje rzeźby na całym świecie
0 0Stoją w kolejkach, kupują buty i sprzedają je drożej. Na parze zarabiają nawet 5 tys. zł
0 0E-sport w Polsce potrzebuje pracowników. Ale uczelnie nie potrafią ich kształcić