Nowe kosmetyki Ewy Chodakowskiej w Rossmannie. Ujawniono szczegóły oferty

Kosmetyki sygnowane przez Ewę Chodakowską trafią do sprzedaży w sklepach sieci Rossman już 1 kwietnia br.
Kosmetyki sygnowane przez Ewę Chodakowską trafią do sprzedaży w sklepach sieci Rossman już 1 kwietnia br. Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta
Wielbicielki znanej trenerki czekały na to od dawna. Wkrótce do sprzedaży w drogeriach sieci Rossmann mają trafić kosmetyki sygnowane nazwiskiem Ewy Chodakowskiej. Brand beBio Cosmetics to jej najświeższy pomysł na biznes.


Kluczem do nowych produktów jest słowo „naturalność”. – We współpracy z ekspertami kosmetycznymi stworzyłam żele, balsamy i dezodoranty, w których kryje się ponad 99 proc. składników pochodzenia naturalnego – cytuje Chodakowską portal dlahandlu.pl. Produkty pod marką beBIO mają być dostępne w sprzedaży od 1 kwietnia br.

Naturalne, ekologiczne, wegańskie
– W każdym z nich znajdują się superfoods zainspirowane zdrową dietą: chia, spirulina, chlorella, jagody goji, granat, migdał, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, dobroczynne oleje roślinne i o wiele więcej – wylicza trenerka. Do tego dochodzi odzyskiwana dejonizowana woda, pochodząca z własnej podoczyszczalni ścieków.

Ekologiczny charakter produktu ma też podkreślać opakowanie – powstające w wielowarstwowej technologii, minimalizującej powstawanie odpadów i ułatwiającej recykling.

– Wszystkie nasze żele, balsamy i dezodoranty są całkowicie wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Marka beBIO jest demokratyczna. Uważam, że naturalne produkty powinny być możliwe do kupienia na każdym rogu, w przystępnych cenach. Taka jest marka beBIO – pisze na Instagramie Chodakowska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Igor IluninIgor Ilunin

Większość ludzi już jest przyzwyczajona do przyswajania danych i multimediów na wielu ekranach. Stąd oczekiwana, że samochody zapewnią podobne możliwości, są naturalne.

Piotr BuckiPiotr Bucki

Czasem na szkoleniach przeprowadzam pewien eksperyment. Proszę uczestników, żeby wskazali lewą i prawą stronę. Nic trudnego. Dla przeważającej większości. To jednak nie koniec eksperymentu.

Tomasz SwiebodaTomasz Swieboda

Polski rynek venture capital z roku na rok staje się coraz dojrzalszy i powoli zaczyna przypominać zachodnie ekosystemy. Tak w ostatnich dwóch latach wyglądała lokalna scena startupowa.