Nowe kosmetyki Ewy Chodakowskiej w Rossmannie. Ujawniono szczegóły oferty

Kosmetyki sygnowane przez Ewę Chodakowską trafią do sprzedaży w sklepach sieci Rossman już 1 kwietnia br.
Kosmetyki sygnowane przez Ewę Chodakowską trafią do sprzedaży w sklepach sieci Rossman już 1 kwietnia br. Fot. Łukasz Antczak / Agencja Gazeta
Wielbicielki znanej trenerki czekały na to od dawna. Wkrótce do sprzedaży w drogeriach sieci Rossmann mają trafić kosmetyki sygnowane nazwiskiem Ewy Chodakowskiej. Brand beBio Cosmetics to jej najświeższy pomysł na biznes.


Kluczem do nowych produktów jest słowo „naturalność”. – We współpracy z ekspertami kosmetycznymi stworzyłam żele, balsamy i dezodoranty, w których kryje się ponad 99 proc. składników pochodzenia naturalnego – cytuje Chodakowską portal dlahandlu.pl. Produkty pod marką beBIO mają być dostępne w sprzedaży od 1 kwietnia br.

Naturalne, ekologiczne, wegańskie
– W każdym z nich znajdują się superfoods zainspirowane zdrową dietą: chia, spirulina, chlorella, jagody goji, granat, migdał, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, dobroczynne oleje roślinne i o wiele więcej – wylicza trenerka. Do tego dochodzi odzyskiwana dejonizowana woda, pochodząca z własnej podoczyszczalni ścieków.

Ekologiczny charakter produktu ma też podkreślać opakowanie – powstające w wielowarstwowej technologii, minimalizującej powstawanie odpadów i ułatwiającej recykling.

– Wszystkie nasze żele, balsamy i dezodoranty są całkowicie wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Marka beBIO jest demokratyczna. Uważam, że naturalne produkty powinny być możliwe do kupienia na każdym rogu, w przystępnych cenach. Taka jest marka beBIO – pisze na Instagramie Chodakowska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

BLOGI

NAJNOWSZE WPISY

Marek PorzeżyńskiMarek Porzeżyński

Unia Europejska zgodnie ustanowiła ramy umożliwiające karanie za dokonanie cyberataków zagrażających poszczególnym państwom.

Jarosław TrelaJarosław Trela

Ocieplenie klimatu staje się faktem, odczuwalne jest na masową skalę. Był to jeden z głównych powodów, dla którego założyłem Vertigo Green Energy.

Igor IluninIgor Ilunin

Nasze samochody jeszcze nie jeżdżą samodzielnie. Na pewno też nie latają. Ale postęp technologiczny ostatnich kilku lat jest zadziwiający.